İndirim!
  • İğneada Çadır Kamp Turu

İğneada Çadır Kampı Turu Tüm Malzemeleri Dahil

Orijinal fiyat: ₺3.900,00.Şu andaki fiyat: ₺2.250,00.

İğneada Çadır Kampı Turu

İğneada Çadır Kampı Turu Programı:

HAREKET NOKTALARI VE SAATLER:

06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

06.50 Mecidiyeköy Aslı Börek Önü

07:10 İncirli Ömür Plaza Önü

1.Gün: İstanbul, İğneada, Limanköy – Beğendik Köyü
Siz değerli misafirlerimiz ile yukarıda belirtilen yer ve saatlerde buluşmamızın ardından İstanbul’dan ayrılarak Kuzey Anadolu Otoyolu üzerinden Saray yoluna giriyoruz. Yolculuk sırasında otobüs içi kahvaltı paketleriniz rehberimiz tarafından sizlere dağıtılıyor. Yaklaşık 3,5-4 saat sürecek yolculuk sonrasında kamp alanına varmış oluyoruz.

Kamp alanına geldikten sonra çadırlarımızı kuruyoruz. Ardından öğle yemeğimizi almak için sahildeki restoranımıza gidiyoruz. Yemek sonrası aracımızla şehir merkezinin biraz ilerisine kısa bir yolculuk yapıyoruz.

Yürüyüşümüz İğneada’nın balıkçı köyü olan Limanköy’den başlayıp Atatürk’ün örnek köylerinden biri olan Beğendik Köyü’nde sona eriyor. Yaklaşık 11km’lik orta zorlukta ve yaklaşık 4 saat süren Limdik yürüyüş yolu size 4 mevsimde de farklı güzellikler sunuyor.

Parkurda Istranca Ormanları’nın içinden 1km kadar kolay bir yoldan ilerleyerek sahile ulaşıyoruz. Asıl macera buradan sonra başlıyor. Parkurun en güzel manzaraları, saklı koyları, falezleri ve uçurumları adımlayacağımız kısmındayız. Bazı bölümlerde patikalar o kadar daralacak ki kendinizi uçurumların üstünde kanatlanıp uçuyor gibi hissedeceksiniz. Parkurun birkaç noktasında kısa mesafeli dik iniş ve çıkışlar da bulunuyor. Parkur bittiği zaman iyi ki katılmışım diyeceğiniz türden bir parkur oluyor.

Yürüyüşümüz esnasında sırasıyla Kızıl Gerdan Koyu, Ay Parçası Koyu, Uzunkum Koyu, Bakırdere Koyu, Çakıl Taşı Koyu, Karanlıkdere Koyu ve Beğendik Koyları’ndan geçiyoruz. İlkbaharda yeryüzünü renklendiren yüzlerce çiçeklerle süslü bu rotada harika fotoğraflar çekeceğiz, yaz mevsiminde ise denizin keyfini çıkartacağız.

Yürüyüşümüz tamamladıktan sonra kamp alanına dönüyoruz ve akşam yemeği hazırlıkları başlıyor. Gece kamp ateşinin başında eğlenceli dakikalar geçiyoruz.

İğneada Çadır Kampı Turu

2.Gün: Bulanık Dere Longozu, Saka Gölü Hamam Gölü, Dönüş.
Kahvaltı sonrası 10.00 gibi çadırları topladıktan sonra bugünkü yürüyüşümüz için aracımızla yapacağımız kısa bir yolculukla parkurumuzun başlangıç noktasına gidiyoruz.

Bugün yapacağımız yaklaşık 5 km’lik yürüyüşümüz boyunca Bulanık Dere ve Longozu, Hamam Gölü ve Longozu, Saka Gölü Sahili ve Longozu, Bulanık Meşe Ormanı’nı göreceğiz. Yaklaşık 3 saatte tamamlayacağımız yürüyüş sonrası sahile gidiyoruz ve öğle yemeği için mangalımızı yakıyoruz. Yemeğimizi yedikten sonra İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Hava ve yol şartlarının uygunluğuna göre tahmini saat 20.00-21.00 civarı İstanbul’a varmış oluyoruz ve bir başka ATOM TUR organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Single Konaklama
Turlarımıza tek başına katılan kişiler aksi belirtilmedikçe ve single konaklama farkını ödemedikçe bir hemcinsiyle aynı çadıra yerleştirilir.

Hemcinsiyle eşleşip single farkı ödemek istemeyen katılımcılar eğer eşleşecek biri bulunamazsa single farkını ödemek durumundadır.

Katılımcılar single farkı ödeyerek çadırda tek başına kalmayı tercih ederlerse çadır sayısının durumuna ve rezervasyon sırasına göre tek konaklama sağlanmaya çalışılır. Tek başına kalamamanız durumunda single farkı ücreti iade edilir.

Çadırlarımız tüm hava şartlarına uygun, su geçirmez, yeni ve bakımlıdır. Kamp yapmaktan korkanların düşündüğü gibi altı açık değildir ve böcek geçirmezdir 🙂
Uyku tulumları, -15 / – 20 derece korumalı olup kamp yapılan tarihlerde hava sıcaklığının o derecenin altına indiği pek görülmemiştir.

Tüm bu malzemeler tur ücretine dahildir. İsteyenler aynı şartları oluşturacak şekilde kendi kamp malzemelerini getirebilirler.

İğneada Çadır Kamp Turu

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

Çadırımızda bir gece konaklama

Ulaşım

Çevre gezileri

TÜRSAB seyahat sigortası

Tüm kamp malzemeleri (çadır, uyku tulumu, mat )

Tur bedeline dahil yemekler; Kahvaltı (1), akşam yemeği (1)

Gece boyunca ocağımızdan çay, kahve ikramı.

Alanında tecrübeli dağ ve doğa rehberleri

 ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Tüm özel harcamalar,

Kamp yeri ve Çadır kurulumu ücreti.

İğneada Çadır Kampı Turu

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 2 gündür.

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Turun iptali durumunda ATOM TUR iptalini mail yolu ya da telefonla bildirmek zorundadır.

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR:

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom Tur’ un sorumluluğu yoktur. Turlarımız konaklama, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah.

Ankara Cad.

Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10

Kartal – İstanbul

Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com