İndirim!
  • Alaçatı-Çeşme-Pamukkale Turu
  • pamukkale t2

Alaçatı Ilıca Plajı Şirince Pamukkale Salda Gölü Turu

Orijinal fiyat: ₺3.500,00.Şu andaki fiyat: ₺2.900,00.

Alaçatı-Salda-Pamukkale Turu

ALAÇATI – ÇEŞME- ŞİRİNCE – PAMUKKALE- SALDA – LAVANTA TARLALARI GÖLÜ TURU

PAMUKKALE’DE 4* TERMAL OTELDE 1 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU DAHİL

TUR TARİHLERİ:

Her cuma akşamı hareketlidir.

Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar ve fiyat konusunda bilgi alınız.

 

Her hafta sonu hareketli 4* OTELDE 1 GECE KONAKLAMALI TUR 1900 TL

(Ek hizmet bedeli, sosyal mesafe farkı dahil)

NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

2 GECE 3 GÜN, 1 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

Konaklamalar 4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb. Otellerde yapılacaktır.

SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE – ALAÇATI – ÇEŞME – ILICA PLAJI TURU

1. GÜN CUMA AKŞAMI:
* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:00 Mecidiyeköy Mado Önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 22:45 Kartal Köprüsü
* 23:00 ÇayırovaMc’ Donalds
Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden İZMİR’E varış

2.GÜN CUMARTESİ: ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA – ŞİRİNCE :
Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü otobüsle Çeşme Limanını ve Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz. (Çeşme merkezinde mola verilmemektedir.) Sonrasında sezonuna göre Ilıca’da yüzme molası ( 1-1,5 Saat ) veriyoruz. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Sonrasında ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonraki durağımız ŞİRİNCE, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Öğle yemeğimizi Şirince’de alıyoruz (ekstra).Birbirinden güzel evleri,sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından 4 ve 5* alternatifli Termal otellerimize yerleşmek üzere PAMUKKALE’ye hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası, dileyenler Termal havuz, çamur banyosu, hamam ve sauna da günün yorgunluğunu atabilirler.

3. GÜN PAZAR : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – PAMUKKALE – SALDA GÖLÜ :
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 8:00 – 8.30 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrasıTürkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından dönüş güzergahımızda Afyon’ da akşam yemeği için (ekstra) mola veriyor sonrasında Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka ATOMTUR etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

Alaçatı-Salda-Pamukkale Turu

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR
* Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
* Otelin TERMAL Havuzu, Çamur Banyosu, Hamam, Saunasından Faydalanma
* Otelde 1 sabah kahvaltısı
* Otelde 1 akşam yemeği ( Açık Büfe Yada Set Menü )
* Araçta su ikramı ( Çay İkramı Yoktur.)
* Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri
* Türsab seyahat sigortası paketi

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR
* Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
* Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
* Yamaç Paraşütü
* Tüm öğlen yemekleri
* Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
* Tüm özel harcamalar
* Müze ören girişleri

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret alınmaz.

Önemli Not: Katıldığınız tur bir kültür turudur. Rehberlerimiz bölgeye hakim, tarih ve bilgi konusunda yeterli donanıma sahiplerdir. Turun süresi boyunca özellikle yolculuk sırasında rehberlerin ya da acente yetkililerinin yükümlülükleri arasında müzik, eğlence ya da animasyon yapmak yoktur. Lütfen tur yetkililerinden müzik yüksek sesli müzik açılması ya da sıcak ikram yapılması konusunda ısrarcı olmayınız. Programda yazıldığı gibi otobüste çay ikramı yapılmamaktadır.

Turun başlama tarihine 6 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

Alaçatı Salda Pamukkale Turu

Tek kişi ve çocuk ücretleri : Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 4* otelde 500 TL ödemelidirler. 0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde  1100 TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 1400 ücret acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Ulaşım Aracı: Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik Isuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

 

www.atomtur.com

www.kampturu.com