İndirim!
  • Günübirlik Kartalkaya Kayak Turu

1 Gece Konaklamalı Kartalkaya Turu

Orijinal fiyat: ₺3.500,00.Şu andaki fiyat: ₺2.500,00.

Kategoriler:

1 Gece Konaklamalı Kartalkaya Turu,

1 Gece Konaklamalı Kartalkaya Turu

Siz değerli misafirlerimizle yukarıda belirtilen saat ve yerlerde buluşup Kartalkaya’ya doğru yola çıkıyoruz. Tur rehberimizin siz değerli misafirlerimize araçta dağıtacağı Lunch Box Kahvaltı paketi ile Kartalkaya’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Türsan Dinlenme Tesislerinde vereceğimiz kısa molanın ardından yol durumuna bağlı olarak, 3,5 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Tur rehberimizin dağ ve gezilecek yerler hakkında yönlendirmeleri sonrasında dileyen misafirlerimiz dağ havası alarak yürüyüş yapabilir, kar topu oynayabilir veya kızak keyfi sürebilir. Kayak yapmayan misafirlerimiz Kartalkaya’nın keyfini kafelerde çıkarabilir. Akşam üzeri saat 17:00 civarı aracımıza binip konaklama için otelimize doğru gidiyoruz. Akşam yemeği otelde alınacaktır.

Sabah Kahvaltısı: Lunch Box Kahvaltı Paketi Dahildir.
Öğle Yemeği: Kartalkaya’da Öğle Yemeği (Ekstra)
Akşam Yemeği : Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır Fiyatımıza Dahildir.
Konaklama : Bolu Hampton By Hilton Otel

2.Gün:
Bolu, Kartalkaya, İstanbul
Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Kartalkaya Kayak Merkezine doğru hareket ediyoruz. Tüm gün snowboard ve kızak keyfi yaptıktan sonra siz değerli misafirlerimiz ile saat 16:45’te rehberimizin sizlerle paylaşacağı otoparkımızda buluşarak muhteşem bir kış tatilimizin sonuna geliyor ve İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Kayak Merkezine çıkmak istemeyen misafirlerimiz Bolu da serbest zaman geçirebilirler. Ve Kayak Merkezine çıkmayan misafirlerimiz ile saat 18.00’de otelin önünde buluşulacaktır. TÜRSAN Dinlenme tesisinde yaklaşık 45 dakikalık bir akşam yemeği molasından sonra Tem Otoyolunu kullanarak İstanbul’a hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile aldığımız sizleri noktalarda vedalaşarak turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki ATOM TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

1 Gece Konaklamalı Kartalkaya Turu

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Serbest Zaman.
Akşam Yemeği: Türsan Dinlenme Tesisi(Ekstra)
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.

 

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/3
Kartal – İstanbulTel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com

 

GENEL ŞARTLAR:

 

Gezi Süremiz 1 gündür.  Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar. Çocuk indirimi yapılmaz. Koltuk talep edildiğinde tur bedelinin tamamı ödenir.  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR  Seyahat Acentesinin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR  turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Satın alma ile  bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.