İndirim!
  • GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU
  • kartepe (5)
  • kartepe (2)
  • kartepe (1)
  • kartepe (4)

Günübirlik Kartepe Kayak Turu

Orijinal fiyat: ₺700,00.Şu andaki fiyat: ₺500,00.

Günübirlik Kartepe Kayak Turu

GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU 

TUR TARİHİ: HER CUMARTESİ PAZAR

TUR FİYATI: 500 TL

GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU

1.Gün. İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

06:30 Mecidiyeköy Mado Önü,

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

07.15 Kartal Köprüsü Altı

07:45 Çayırova McDonals Önü

08:15 İzmit Halkevi Önü

Siz değerli misafirlerimizi yukarıdaki kalkış noktalarından aldıktan sonra Günübirlik Kartepe Kayak Turu seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ile normal hava ve yol koşullarında 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek için Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyor ve Kartepe’ye varıyoruz. Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler. Yoğunluk ve hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket ve güzergah üzerinde akşam yemeği molası sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka ATOMTUR organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otobüs ile Ulaşım,

*Otobüs içi su ikramı,

*Rehberlik Hizmetleri

*Milli Park Giriş Ücretleri

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri

*Öğle Yemeği; Sucuk Ekmek + Ayran (200TL)

*Ekstra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

*Kayak ekipmanları Ve Ski Pas ücretleri

NOT: Acente Hizmet bedeli tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

Çocuk indirimi yoktur. Koltuk talep edildiği taktirde tur bedelinin tamamı ödenir.

Günübirlik Kartepe Kayak Turu

İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

  • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
  • Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
  • Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden ATOMTUR sorumlu değildir.
  • Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU

Ekipmanlar;

Kayak Evi’nden indirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

Ekipman Ücretleri:

Kayak Takımı Günlük 350-450  TL

Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük 400-500 TL

Board Kirası Günlük 450-550 TL

Diğer Satılık ve Kiralık Aksesuarlar;

Kızak Plastik 300 TL

Kızak Yetişkin Direksiyonlu 500 TL

Eldiven 200 TL Satılık

Bere 300 TL Satılık

Kar Gözlüğü 150 TL (Kiralık)

Kask 200 TL (Kiralık)

Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

OTOBÜSLER;

46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda 27-31 Kişilik ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ veya 17-19 kişilik MERCEDES SPRINTER ve VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon

sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

ÖNEMLİ: ATOMTUR, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no.lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atom tur gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

Günübirlik Kartepe Kayak Turu,

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz 1 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar. Çocuk indirimi yapılmaz. Koltuk talep edildiğinde tur bedelinin tamamı ödenir.  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR Seyahat Acentesi’nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Satın alma ile  bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atomtur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız konaklama, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez..

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com