İndirim!
 • Günübirlik İğneada-Longoz Turu
 • iğneada (1)
 • iğneada (2)

İğneada & Dupnisa Mağarası & Longoz Ormanları Lavanta Tarlaları Turu

Orijinal fiyat: ₺990,00.Şu andaki fiyat: ₺800,00.

Günübirlik İğneada Longoz Turu

Günübirlik İğneada & Dupnisa Mağarası & Longoz Ormanları Turu

TUR TARIHLERI

Her Cumartesi ve Pazar Sabahı Hareketli

17 Mart 2024 tarihinden itibaren 24 Kasım 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Lavanta Sezonunda Lavanta tarlasında mola verilmektedir.

GEZİLECEK YERLER:
Dupnisa mağarası
Lavanta Tarlası
Mert Gölü
Kano ve Yüzme Aktivitesi
İğneada
Subasar (Longoz) Ormanları

Her Pazar Hareketle Günübirlik İğneada & Dupnisa Mağarası & Longoz Ormanları Tur Programı:

06.30: Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

06:50: Mecidiyeköy Aslı Börek Önü

07:15: İncirli Ömür Plaza

Önünden Hareket ile Silivri güzergâhını takip ederek, Karadeniz kıyısında 22 km uzunluğunda geniş kumsala sahip İğneada’ya doğru yolculuk…

İlk olarak İğneada turuna yol üzerinde bulunan Lavanta tarlasında ( sezonu )30 dakika fotoğraf molası veriyoruz.  2720 metre uzunlukta Dupnisa mağarası ile başlıyoruz. Kuru ve sulu olmak üzere iki bölünden oluşan mağara Istranca Dağları’nın derin vadilerle yarıldığı muhteşem coğrafyaya sahip Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere köyü yakınlarında bulunuyor.

Dupnisa mağarası gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası dünyada sadece beş yerde var olan doğal yapısı bozulmamış Subasar (longoz ormanları) ormanlarına sahip, 671 bitki çeşidini barındıran, birçok eko sisteme ve zengin biyolojik çeşitliliğine sahip İğneada’yı geziyoruz. Şehir merkezinde öğle yemeği (ekstra) süresinin de içinde bulunduğu yaklaşık 1,5 saatlik serbest zaman veriyoruz. Sezonunda rehberiniz tarafından, hava şartlarına bağlı olmak üzere, yüzmeye de vakit ayırmak için en çok 2-2,5 saatlik bir zaman verilebilmektedir.

Sonrasında koruma altında olan Yedigöller Milli Parkı ile rekabet edecek güzellikteki Erikli – Mert -Hamam – Pedina – Saka – Sülüklü ve Ramana isimleriyle anılan 7 göllerden hava şartları müsait olursa sadece Mert gölünü gezmeye zaman ayırıyoruz.
Hava şartlarına bağlı olarak Longoz Ormanlarını herkesin gezebilmesi için otobüsümüzün girmediği ancak araç geçişine uygun yol boyunca geziyoruz.

Longoz gezisini tamamlayıp akşam İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda indirirken diğer turlarımızda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

UYARI: Turumuz mağara içinde ve ormanda yürüyüşü içermektedir. Çamur ve toprakta yürüyüş olacağından uygun ayakkabı, uygun kıyafetler giymeniz önerilir. İğneada kasabası 2500 nüfuslu küçük bir kasaba olduğundan çok fazla yemek yeri alternatifi yoktur. Acente yetkilisi tarafından öğle yemeği için öneri yapılmaktadır. Yemek yerlerinin eksik ya da kusurlu hizmetinden dolayı acente sorumlu tutulamaz.

 

TUR ÜCRETINE DAHİL OLANLAR:

Lüks araçlarla ulaşım ,
Rehberlik ,
Tüm Çevre gezileri,
Araç içi Su İkramı.

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

Yolda alınan yemek ve içecekler,
Öğle yemeği,
Lavanta Tarlası (Sezonunda ) : 20 TL
Dupnisa giriş ücreti : 30 TL
Longoz Ormanları Girişi : 60 TL
Kano Aktivitesi: Kişi Başı : 300 -400 TL
Müze ve ören yeri giriş ücretleri…

Not: Lavanta tarlaları lavanta sezonu içinde tura dahildir. Görsel açıdan güzel olduğu dönemden hasat dönemine kadar gezilir.

İğneada Dupnisa Mağarası Longoz

REZERVASYON VE ÖDEME DETAYLARI:

 • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezervasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
 • Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
 • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiyle de ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • Rezervasyon talebinizin sitemizdeki online rezervasyon ile yapılmasıyla bize ulaşan  maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
 • Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Ve yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER:

 • Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.
 • Ani hava değişimine uyabilecek kıyafetler (Hırka, yelek, yağmurluk…)

Günübirlik İğneada Longoz Turu

ULAŞIM:

Ulaşım Aracı: Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik Isuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com