İndirim!
  • Pamukkale Salda Saklıkent Turu

2 Gece Konaklamalı Pamukkale – Salda – Saklıkent Turu

Orijinal fiyat: ₺5.900,00.Şu andaki fiyat: ₺4.900,00.

Ramazan Bayramı’na Özel 2 Gece Otel Konaklamalı Pamukkale – Salda Gölü – Saklıkent Kanyonu Turu

Pamukkale Salda Saklıkent Turu,

2 GECE OTEL KONAKLAMALI ALAÇTI PAMUKKALE HIERAPOLIS SALDA GÖLÜ SAKLIKENT KANYONU YAKAPARK TURU

TUR TARİHLERİ:

Her Perşembe akşamı geçerlidir.

 

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

4 GECE 3 GÜN 3*- 4* OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.
Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

(Acente satın aldığınız otelde yer olmaması durumunda fark ödemek koşuluyla 4 ya da 5* otellerde konaklama yapabilme hakkını saklı tutar.)

NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

PAMUKKALE – HIERAPOLIS – SALDA GÖLÜ – SAKLIKENT KANYONU – TLOS ANTİK KENTİ – YAKAPARK TURU

Pamukkale Salda Saklıkent Turu,

1. GÜN PERŞEMBE AKŞAMI:
* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:00 Mecidiyeköy Mado Önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 22:45 Kartal Köprüsü
* 23:00 Çayırova Mc’ Donalds
Cuma akşamı daha önce belirlenen buluşma noktalarımızdan hareketle SAKARYA -BİLECİK- KÜTAHYA- AFYON üzerinden TLOS ANTİK KENTİNE hareket ediyoruz.

 

2.GÜN CUMA : TLOS ANTİK KENTİ – YAKAPARK – SAKLIKENT KANYONU :

Bilecik Afyon üzerinden sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası sabahın erken saatlerinde Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Tlos’un tarihini rehberimizden dinleyerek kenti panaromik olarak gördükten sonra, havuzlu bahçeleri ve geleneksel restoranlarıyla ünlü Yaka köyündeki bir alabalık çiftliğine gidiyoruz. Doğal su cenneti olan bu bölgede muazzam bir doğal güzellik bulunuyor. Ağaçlar ile örtülü ve huzurun zirve yaptığı şelalelerin sakinleştirici sesleri arasında restoranda yöreye has lezzetleri tatma imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda dondurucu denebilecek kadar soğuk havuzlarda girme deneyimi yaşayabilir, canlı balıkları sevebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Ardından Türkiye’nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent’ e gidiyoruz. Saklıkent ziyareti esnasında serin sularda rafting deneyimi yaşayabilir, kanyonun içine doğru biraz ıslanmayı göze alıp yürüyüş yapabilir yada dinlenmek için kanyonun üst kısımlarında bulunan serin suların olduğu çardaklarda kısa molalar verebilirsiniz. Kanyon gezisinin de tamamlanması ile birlikte Pamukkale’deki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından termal havuzlar hamam ve sauna keyfini çıkartabilirsiniz.

3. GÜN CUMARTESI : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI – HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – SALDA GÖLÜ – LAVANTA TARLALARI :

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 9:00 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Türkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde Türkiye’nin leblebi üretiminde bir numaralı şehri olan Serinhisar’da tramisulu, çikolatalı, baharatlı ve ballı susamlı leblebi gibi hiç tatmadığınız lezzetleri tadarak, alışveriş yapabileceğiniz bir mola veriyoruz.

Ardından Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarındaki molamızın ardından lavanta tarlasında (sezon durumuna göre) vereceğimiz fotoğraf molası sonrası otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından termal havuzlar hamam ve sauna keyfini çıkartabilirsiniz.

4. GÜN PAZAR : ŞİRİNCE – ALAÇATI – ILICA PLAJI :

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 8:00 – 8.30 civarında otelden hareket ederek Şirince’ ye varıyoruz. Zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Öğle yemeğimizi Şirince’de alıyoruz (ekstra).Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından Çeşme’ye doğru yola çıkıyoruz. Otobüsle Çeşme Limanını ve Çeşme Kalesi’ni panoramik olarak gezmeye başlıyoruz. (Çeşme merkezinde mola verilmemektedir.) Sonrasında sezonuna göre Ilıca’da yüzme molası ( 1-1,5 Saat ) veriyoruz. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Sonrasında ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. Gece 2-3 civarında (trafik durumuna göre varış saati gecikebilir) İstanbul’a varış ve bir başka ATOMTUR etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

Pamukkale Salda Saklıkent Turu,

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

* 2 gece yarım pansiyon konaklama.
* 2 sabah kahvaltısı.
* 2 akşam yemeği ( Açık Büfe Yada Set Menü ).
* Araçta içi su ikramı (çay ikramı yoktur).
* Ulaşım Çevre gezileri.
* Türsab seyahat sigortası paketi.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

* Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
* Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
* Yamaç Paraşütü
* Tüm öğlen yemekleri
* Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
* Tüm özel harcamalar
* Müze ören girişleri

Önemli Not:

Katıldığınız tur bir kültür turudur. Rehberlerimiz bölgeye hakim, tarih ve bilgi konusunda yeterli donanıma sahiplerdir. Turun süresi boyunca özellikle yolculuk sırasında rehberlerin ya da acente yetkililerinin yükümlülükleri arasında müzik, eğlence ya da animasyon yapmak yoktur. Lütfen tur yetkililerinden müzik yüksek sesli müzik açılması ya da sıcak ikram yapılması konusunda ısrarcı olmayınız. Programda yazıldığı gibi otobüste çay ikramı yoktur.

NOT:

Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.
Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.
Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 ₺ yetişkin kişi başı 60 ₺ ödeyip ( sezon içerisinde fiyat değişiklikleri olabilir ) Müze girişlerinden temin edebilirler.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını
saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlarda ise 1 gün
önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

KONAKLAMA BİLGİSİ:

Yoğunluğa göre Fethiye’de 3* ya da Pamukkale’de 4* otellerde konaklama yapılacaktır.
4 * Halıcı, Hierapolis,Tripolis vb. Termal Otellerde.
Reis Butik Termal Otel.. (Fark ödemek koşuluyla)
5* Richmond, Polat vb. Termal Otellerde. (Fark ödemek koşuluyla)
DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLAR OTELLERDE FARK ÖDENMESİ KOŞULUYLA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR’DA SAKLIDIR.

 

ÖNEMLİ: Atomtur , TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapar. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 3 gece 4 gündür, otel konaklaması 2 gecedir
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığı durumlarda,  ATOM TUR 2 gün önceden haber vermek üzere iptal veya erteleme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda ATOM TUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 2 gece için 1800 ₺ fark ödemelidirler. 0-2 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 3500 ₺ acenteye ödenmelidir.
05-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 4200 ₺ olarak acenteye ödenmelidir . Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir. 0-5 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilemez .
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

Turun başlama tarihine son 6 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda ücret iadesi yapılamaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uyulacaktır. Turda beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapabiliriz. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmamasından dolayı tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefetinden dolayı ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom turun sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Pamukkale Salda Saklıkent Turu

Ulaşım Aracı: Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik Isuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com