İndirim!
  • Yunanistan Selanik-Kavala Turu
  • halkidiki2
  • lagoon-beach-halkidiki-greece
  • selanik2

YUNANİSTAN SELANİK-KAVALA TURU

1.750,00

Yunanistan Selanik-Kavala Turu

YUNANİSTAN SELANİK -KAVALA TURU TAVERNA EGLENCESI DAHIL 90 EURO

 

PROGRAM:

1. GÜN CUMA AKŞAMI:

İstanbul – Kavala
Aksam saat 22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü, 23.00 Zincirlikuyu Avantgarde Oteli önü, 23.30 Bakırköy Ömür AVM önünden misafirlerimizin alınması ile yolculuğumuz başlıyor. Yolumuz üzerinde molalar vererek Tekirdağ – Keşan – İpsala yolu üzerinden İpsala Türk Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz.

Yunanistan Selanik-Kavala Turu 2. GÜN CUMARTESI:

Kavala – Selanik
İpsala Türkiye ve sonrasında Yunanistan Kipi Sinir Kapısındaki Pasaport ve Gümrük işlemlerinden sonra Dedeağaç -Gümülcine – Kavala yolu üzerinden hareket ediyoruz. Nea Karvali’ deki tesislerde sabah verecek olduğumuz ekstra kahvaltı molasını takiben Kavala Limana geçiyoruz. Kavala Su Kemerleri , Pargalı İbrahim Paşa’nın yaptırttığı Dört Köse Cami, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi ve Heykelini gördükten sonra resim çekmeniz için verecek olduğumuz serbest zaman sonrası saat 10.00 ‘da Selanik’e hareket ediyoruz.1,5 saatlik yolculuk sonrası Selanik’e ulaştıktan sonra Aristoteles Meydani ve Selanik’in Aliş Veriş Mağazaları ile ünlü Thimiski Caddesinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Saat 14.00 ‘de buluşarak şehir turumuza başlıyoruz. Gezi kapsamında Venizelos Heykeli, Hamza Bey Camisi, Bey Hamamı, Bedesten, Büyük İskender Heykeli ,Fuar Alanı ve Selanik’in en büyük Kilisesi olan Aya Dimitri Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası saat Otelimize giriş yaparak dinleniyoruz. İsteyen misafirlerimiz ile şehir dışındaki , JUMBO ALIS VERIS MERKEZI ve LIDL MARKET ALISVERIS TURUMUZU yapıyoruz. Aksam isteyen misafirlerimiz ile saat 20.30’da otelimizden çıkış yaparak öncelikle Tekne Turumuzu ardından da Yunan mezelerinin tadına bakıp, eğleneceğimiz taverna Sirtaki gecesine katılıyoruz. (Konaklama Selanik).

Yunanistan Selanik-Kavala Turu 3. GÜN PAZAR:

İskeçe-Gümülcine-Dedeağaç – İstanbul
Sabah otelimizde kahvaltı. Saat 09.30 ‘da otelimizden çıkış yapıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün yeniden ziyarete açılan ve müze haline getirilen evini ziyaret ettikten sonra saat 11.00 ‘de İskeçe’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Kavala Kurabiyesi İmalathanesinden kurabiyelerimizi aldıktan sonra İskeçe Şehri’nin içerisinden panoramik olarak geçtikten sonra 55 km mesafede bulunan Gümülcine Şehrine geliyoruz. Buradan da otobüsümüz ile panoramik olarak şehri görüp bu sefer 45 km mesafedeki Dedeağaç Şehri’nin Makri Bölgesindeki denize sıfır konumdaki Balık Lokantası’na geliyoruz. Burada verecek olduğumuz ekstra yemek molası sonrasında Dedeağaç Şehri’nin içerisinden geçerek saat 18.30’da Yunanistan Kipi Sinir Kapısına geliyoruz. Pasaport, gümrük işlemleri ve Free shop alış verişlerinden sonra İpsala Türk Sinir Kapısına geliyoruz. Buradaki işlemlerimizden sonra İpsala Keşan Tekirdağ yolun takip ederek İstanbul’a geliyoruz.ve sizleri almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu sonlandırıyoruz.

www.atomtur.com

www.kampturu.com