İndirim!
 • GÜNÜBİRLİK KARTEPE KAYAK TURU
 • kartepe (4)

1 Gece Konaklamalı Kartepe Turu

Orijinal fiyat: ₺3.000,00.Şu andaki fiyat: ₺2.300,00.

ATOM TUR ’DAN   5 * HİLTON HAMPTON OTELDE 1 GECE KONAKLAMALI KARTEPE KAYAK TURU

1 GECE KONAKLAMALI KARTEPE KAYAK TURU  

 

5* HİLTON OTELDE 1 GECE KONAKLAMALI TUR 2300 TL

 

Yukarıdaki fiyatlara ek hizmet bedeli dahildir.

 

TUR TARİHLERİ: CUMARTESİ SABAH HAREKETLİ

 

Kartepe Kayak Turu 1 gece Konaklamalı 2 günlük  Tur Programı :

1.Gün Cumartesi  İstanbul – Kartepe Otobüs Yolculuğu :

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ                                       : 06:00
MECİDİYEKÖY MADO ÖNÜ                                        :
06:20
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOP ARKI             :
06:45
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                                                :
07:00
ÇAYIROVA MC DONALD’S                                         
: 07:10

Belirtilen noktalardan ve belirtilen saatlerde hareket ile normal hava ve yol koşullarında  1,5 saat  sürecek olan yolculuğumuza siz değerli misafirlerimizle birlikte başlıyoruz. Ardından Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek için Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyor ve  Kartepe’ye varıyoruz. Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler. Yoğunluk ve hava koşullarına göre rehberimizin belirleyeceği saatte Kartepe’den hareket ederek otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Pazar:  KARTEPE – İSTANBUL:

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden Kartepe’ye doğru hareket ediyoruz. Burada sizlere tam gün kayak için serbest zaman veriyoruz. Yoğunluk ve hava koşullarına göre rehberimizin belirleyeceği saatte Kartepe’ den hareket ederek İstanbul’a dönüş yolculuğu ile bir başka Atom tur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

1 Gece Konaklamalı Kartepe Turu

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

*Otobüs ile Ulaşım

* Otobüste su ikramı.

*1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği).

*Milli Park girişleri.

*Rehberlik Hizmetleri

*1618 No.lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR’DA SAKLIDIR.

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Kayak Ekipmanları Ve Ski Pass Ücretleri

*İlk gün yolda alınan kahvaltı, öğlen yemeği, otelde extra harcamalar.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

NOT: Milli park girişleri , feribot ücretleri, otoparklar ve ara transferler tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup toplam tur bedeli üzerinden 300 TL indirim yapılmaktadır.

Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde  değişkenlik gösterebilir. Acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

Ekipmanlar;

Kayak Evi’ nden indirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

Ekipman Ücretleri:

 • Kayak Takımı : 350 – 450 TL
 • SnowBoard : 450 – 550 TL
 • Tulum Alt : 200 – 250 TL
 • Tulum Üst : 200 – 250 TL

OTEL BİLGİSİ :

5* HİLTONOTEL 

 

Belirtilen otellerde;

1 gece yarım pansiyon konaklama

(Açık büfe kahvaltı, Akşam yemeği; set menü ya da açık büFE)

 

NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR’DA SAKLIDIR.

İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

 • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
 • Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
 • Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Atomtur sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

OTOBÜSLER;

46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda 27-31 Kişilik ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ veya 17-19 kişilik MERCEDES SPRINTER , VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon

sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

ÖNEMLİ: Atom tur, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no.lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atom Tur gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

1 Gece Konaklamalı Kartepe Turu,

Nasıl Faydalanabilirim ?

 • Rezervasyon için;

bilgi@atomtur.com ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0532 168 1636 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

 • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.
 • Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz, 1 gece 2 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar . 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR Seyahat Acentesinin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR turu  1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda ATOM TUR iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Satın alma ile bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.