YUNANİSTAN SELANİK -KAVALA TURU TAVERNA EGLENCESI DAHIL 90 EURO

YUNANİSTAN SELANİK -KAVALA TURU TAVERNA EGLENCESI DAHIL 90 EURO

PROGRAM:

1. GÜN CUMA AKSAMI:

Istanbul – Kavala
Aksam saat 22.30 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki önü, 23.00 Zincirlikuyu Avantgarde Oteli önü, 23.30 Bakirköy Ömür AVM önünden misafirlerimizin alinmasi ile yolculugumuz basliyor. Yolumuz üzerinde molalar vererek Tekirdag – Kesan – Ipsala yolu üzerinden Ipsala Türk Sinir Kapisi’na hareket ediyoruz.

2. GÜN CUMARTESI:

Kavala – Selanik
Ipsala Türkiye ve sonrasinda Yunanistan Kipi Sinir Kapisindaki Pasaport ve Gümrük islemlerinden sonra Dedeagaç -Gümülcine – Kavala yolu üzerinden hareket ediyoruz.Nea Karvali deki tesislerde sabah verecek oldugumuz ekstra kahvalti molasini takiben Kavala Limana geçiyoruz. Kavala Su Kemerleri , Pargali Ibrahim Pasa’ni yaptirttigi Dört Köse Cami, Kavalali Mehmet Ali Pasa’nin evi ve Heykelini gördükten sonra resim çekmeniz için verecek oldugumuz serbest zaman sonrasi saat 10.00 ‘da Selanik’e hareket ediyoruz.1,5 saatlik yolculuk sonrasi Selanik’e ulastiktan sonra Aristotles Meydani ve Selanik’in Alis Veris Magazalari ile ünlü Thimiski Caddesinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Saat 14.00 ‘de bulusarak sehir turumuza basliyoruz. Gezi kapsaminda Venizelos Heykeli, Hamza Bey Camisi, Bey Hamami, Bedesten, Büyük Iskender Heykeli ,Fuar Alani ve Selanik’in en büyük Kilisesi olan Aya Dimitri Kilisesi görülecek yerler arasindadir. Gezimiz sonrasi saat Otelimize giris yaparak dinleniyoruz.Isteyen misafirlerimiz ile sehir disindaki , JUMBO ALIS VERIS MERKEZI ve LIDL MARKET ALISVERIS TURUMUZU yapiyoruz. Aksam isteyen misafirlerimiz ile saat 20.30’da otelimizden çikis yaparak öncelikle Tekne Turumuzu ardinda da Yunan mezelerinin tadina bakip, eglenecegimiz taverna Sirtaki gecesine katiliyoruz. (Konaklama Selanik).

3. GÜN PAZAR:

Iskeçe-Gümülcine-Dededeagaç – Istanbul
Sabah otelimizde kahvalti.Saat 09.30 ‘da otelimizden çikis yapiyoruz.Mustafa Kemal Atatürk’ün yeniden ziyarete açilan ve müze haline getirilen evini ziyaret ettikten sonra saat 11.00 ‘de Iskeçe’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Kavala Kurabiyesi Imalathanesinden kurabiyelerimizi aldiktan sonra Iskeçe Sehri’nin içerisinden panoramik olarak geçtikten sonra 55 km mesafede bulunan Gümülcine Sehrine geliyoruz.Buradan da otobüsümüz ile panoramik olarak sehri görüp bu sefer 45 km mesafedeki Dedeagaç sehri’nin Makri Bölgesindeki denize sifir konumdaki Balik Lokantasi’na geliyoruz.Burada verecek oldugumuz ekstra yemek molasi sonrasinda Dedeagaç Sehri’nin içerisinden geçerek saat 18.30’da Yunanistan Kipi Sinir Kapisina geliyoruz. Pasaport,gümrük islemleri ve Free shops alis verislerinden sonra Ipsala Türk Sinir Kapisina geliyoruz. Buradaki islemlerimizden sonra Ipsala Kesan Tekirdag yolun takip ederek Istanbul’a geliyoruz.ve sizleri almis oldugumuz yerlerde indirerek turumuzu sonlandiriyoruz.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

1.) Mercedes Travego , Tourismo Man Fortuna Araçlar ile ulasim
2.) Selanik 5*’li Grand Palace Hotelde oda kahvalti konaklama
3.) Türkçe rehberlik hizmeti
4.) Zorunlu seyahat saglik sigortasi
5.) Araç içerisinde ücretsiz çay,kahve,su,mesrubat ikramlari

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

1-) Yunanistan Schengen vize ücreti ve takibi 110 Euro
2-) Yurtdisi çikis harci 15 TL (zorunlu)
3-) Ilk gün Kavala’da Sabah kahvaltisi 12 Euro
4-) Ilk gün Selanik öglen yemegi 15 Euro
5-) Ilk gün Selanik’te Jumbo ve Lidl Market alis veris Turu 10 Euro
6-) Selanik Tekne Turu 10 Euro
7-) Pazar günü dönüste Dedeagaç’ta Balik Lokantasinda yemek 25 Euro

Not: Yukarıdaki ücretler bilgilendirme amaçlıdır. Katılım zorunlu değildir.

REZERVASYON VE ÖDEME DETAYLARI:

  • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.
  • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
  • Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
  • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

ULAŞIM:

Ulaşım Aracı : Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.