İndirim!
  • Alaçatı-Çeşme-Pamukkale Turu
  • pamukkale t2

Lavanta Tarlaları Alaçatı Pamukkale Turu

Orijinal fiyat: ₺3.500,00.Şu andaki fiyat: ₺2.900,00.

Salda Pamukkale Lavanta Turu,

LAVANTA TARLALARI – ALAÇATI – ÇEŞME- ŞİRİNCE – PAMUKKALE- SALDA GÖLÜ TURU

PAMUKKALE’DE 4* TERMAL OTELDE 1 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU DAHİL

TUR TARİHLERİ: 

Her  Cuma akşam hareketlidir.

Her haftasonu hareketli 4* OTELDE 1 GECE KONAKLAMALI  

NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

2 GECE 3 GÜN, 1 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

Tur programında içerik aynı kalmakkoşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

Konaklamalar 4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde yapılacaktır.

SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE – ALAÇATI – ÇEŞME – ILICA PLAJI TURU

Salda Pamukkale Lavanta Turu,

1. GÜN CUMA AKŞAMI:

* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22.00 Mecidiyeköy Mado önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 22:50 Kartal Köprüsü
* 23:00 Çayırova Mc’ Donalds

Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden İZMİR’ e varış.

2.GÜN CUMARTESİ: İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA – ŞİRİNCE :

Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ ye varıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü otobüsle Çeşme Limanını ve Çeşme Kalesi’ ni panoramik gezerek başlatıyoruz. (Çeşme merkezinde mola verilmemektedir.) Sonrasında Ilıca’da yüzme molası ( 1-1,5 Saat ) veriyoruz. Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Sonrasında ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonraki durağımız ŞİRİNCE, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Öğle yemeğimizi Şirince’de alıyoruz (ekstra). Birbirinden güzel evleri,sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından 4* Termal otelimize yerleşmek üzere PAMUKKALE’ ye hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra Karahayıt merkezde ekstra olarak akşam yemeği alabilirsiniz. Dileyenler Termal  havuz, çamur banyosu, hamam ve sauna da günün yorgunluğunu atabilirler.

Alaçatı Salda Pamukkale Turu,

3. GÜN PAZAR : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – PAMUKKALE – SALDA GÖLÜ :
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 8:00 – 8.30 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası Türkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz mola sonrası Afyon, Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka ATOMTUR etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

Alaçatı Salda Pamukkale Turu,

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com