LAVANTA TARLALARI – SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE- HİERAPOLİS ANTİK KENTİ   ULUBEY KANYONU CAM TERAS TURU 1050 TL

PAMUKKALE’ DE 4* ve 5* TERMAL OTELLERDE 1 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU DAHİL 

TUR TARİHLERİ:

TUR BEDELİ :

1050 TL (Ek hizmet bedeli dahildir.)

 2 GECE 3 GÜN, 1 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

Konaklamalar;

 4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde (Satın aldığınız oteller),

Reis Otelde (Fark ödemek koşuluyla) yapılacaktır.

Reis Otel konaklama farkı kişi başı 150 TL’dir.

 

  NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Kalan Tur Bedeli ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret alınmaz.

 (Acente satın aldığınız otelde yer olmaması durumunda fark ödemeniz talep edilerek otel değişikliği yapabilme hakkını saklı tutar.)

 NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

 4* TERMAL OTELLERDE 1 GECE KONAKLAMALI TUR

LAVANTA TARLALARI – SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – ULUBEY KANYONU CAM TERAS TURU 

1.GÜN: HAREKET

* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü

* 22:00 Mecidiyeköy Mado Önü

* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

* 23:00 Kartal Köprüsü

* 23:45 Çayırova Mc Donald’ s

Değerli misafirlerimiz, sizleri yukarıda belirtilen yer ve saatlere doğrultusunda hareketle İzmit – Bilecik – Kütahya – Afyon üzerinden Salda gölüne doğru hareket ediyoruz.

2.GÜN:

LAVANTA TARLALARI – SALDA GÖLÜ

Yolda alınan serbest sabah kahvaltısının ardından eşsiz bir görüntüye sahip olan lavanta tarlalarının bulunduğu Keçiborlu ilçesindeki lavanta tarlalarına geçiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde muhteşem fotoğraflar çekiyoruz. Denk gelmesi durumunda Lavanta tarlasında çalışanları izliyor, hasat yapılışını görüyoruz. Daha sonra lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak rehberimizin belirleyeceği restoranda öğle yemeğimizi (ekstra) alıyoruz. Türkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’ nin Maldivler’ i olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’ nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından Pamukkale ‘ye hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde Serinhisar’da Leblebi ve kuruyemiş tadımı ve alışverişi için mola veriyoruz. Pamukkale ‘ de taş atölyesinde alış veriş sonrası Kırmızı su denilen termal sularıyla ünlü Karahayıt’ ta bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde. Yemekten sonra Termal Havuzlar, Hamam, Sauna Ve Çamur banyolarının keyfini çıkarıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:  Yolda Rehberinizin Önereceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Yolda Rehberinizin Önereceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Set menü ya da Açık Büfe olabilmektedir. Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: İstanbul – Salda Gölü (650 km) Salda Gölü– Pamukkale (125 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 775 Km

3.GÜN:  PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – HİEARAPOLİS ANTİK KENTİ – YAMAÇ PARAŞÜTÜ (EKSTRA) – ULUBEY KANYONU – CAM TERAS

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, 08:00 ‘de otelden hareketli Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropolis, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik pool ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş,  öğle yemeği molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası ABD deki Arizona Eyaleti sınırları içerisin de bulunan Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın en büyük 2. Kanyonu olan, Ulubey Kanyon Cam Teras’ a gidiyoruz. 2015 yılında hizmete açılmış olan Kanyon Cam Teras Park 300 metrekare büyüklüğünde bir kafeterya ve 135 metrekare büyüklüğün de camdan oluşan seyir terası bulunmaktadır. Seyir Terasında vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında kanyon içerisinde 40 dk’ lık bir yürüyüş yaparak muhteşem fotoğraflar çekme şansı buluyoruz. Sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki Atomtur organizasyonunda tekrar görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği:  Pamukkale Manzara Restaurant: Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Pamukkale – Ulubey Kanyonu (110 km) Ulubey Kanyonu – İstanbul (550 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 690 Km

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

 • Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Otelin TERMAL(Açık ve Kapalı) Havuzu, Havuzu, Çamur Banyosu, Hamam, Saunasından Faydalanma
 • Otelde 1 sabah kahvaltısı ( Set menü ya da Açık Büfe)
 • Araç su ikramı. (Araçta çay ikramı yapılmaz.)
 • Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri
 • Otobüste Atomtur  ikramları
 • Türsab seyahat sigortası paketi

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

 • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
 • Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
 • Yamaç Paraşütü
 • Ulubey Kanyonu Cam Teras Girişi (10 TL, Sezon İçinde Fiyat Değişebilir.)
 • Tüm öğlen ve akşam yemekleri
 • Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
 • Tüm özel harcamalar
 • Müze ören girişleri

 

Önemli Not:

Katıldığınız tur bir kültür turudur. Rehberlerimiz bölgeye hakim, tarih ve bilgi konusunda yeterli donanıma sahiplerdir. Turun süresi boyunca özellikle yolculuk sırasında rehberlerin ya da acente yetkililerinin yükümlülükleri arasında müzik, eğlence ya da animasyon yapmak yoktur. Lütfen tur yetkililerinden müzik yüksek sesli müzik açılması ya da sıcak ikram yapılması konusunda ısrarcı olmayınız. Programda yazıldığı gibi otobüste çay ikramı yapılmamaktadır.

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

 Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

 Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 60 TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlarda ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 4* otelde 100 TL, 5* otelde 150 fark ödemelidirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 700 TL acenteye ödenmelidir.

07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 900 TL olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

 Konaklamalar;

4* Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde (Satın aldığınız oteller),

Ninova Termal Otel (Fark ödemek koşuluyla), 5* Richmond, Polat vb. Otellerde (Fark ödemek koşuluyla) konaklama yapılabilmektedir.

Ninova Termal Otel konaklama farkı kişi başı 30 TL’dir.

HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA OTELLERDE FARK ÖDENMESİ KOŞULUYLA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR ‘ DA SAKLIDIR.

 Ulaşım  Bilgisi:

Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araçta ön koltuk garantisi verilmez. Acentenin belirlediği koltuklara oturmak zorunludur.

 

ÖNEMLİ: ATOMTUR, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukarıda ki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  ATOMTUR  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 3 gece 2 gündür, otel konaklaması 1 gecedir.
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR  turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 7-12 Yaş çocuklar koltuk almak zorundadırlar ve 300 TL bedeli araçta rehbere ödemelidirler. 0-6 yaş çocuklarda Koltuk talep edilirse 250 TL bedeli araçta rehbere ödemelidirler. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödedikleri tur bedeli iade edilmediği gibi acentenin ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriden talep etme hakkı vardır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR:
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atomtur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atomtur ‘ un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com