İndirim!
  • KUZEY MEZOPOTAMYA GAP TURU

Kuzey Mezopotamya Turu

Orijinal fiyat: ₺3.250,00.Şu andaki fiyat: ₺2.950,00.

KUZEY MEZOPOTAMYA GAP TURU,

KUZEY MEZOPOTAMYA GAP – ADANA -ADIYAMAN – DİYARBAKIR – MARDİN – URFA -ANTEP KÜLTÜR TURU

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR:

➢ 3 ya da 4 * Otellerde 4 gece konaklama

➢ Otellerde alınacak 4 sabah kahvaltısı ( Açık Büfe )

➢ Araçta su ikramı (Çay ikramı yoktur)

➢ Ulaşım ve Çevre gezileri

➢ Türsab seyahat sigortası paketi

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

➢Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

➢İlk gün alınan sabah kahvaltısı

➢Tüm öğle ve akşam yemekleri

➢Öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

➢Bütün özel harcamalar

➢Müze ören girişleri

KUZEY MEZOPOTAMYA GAP TURU

➢Önemli Not: Katıldığınız tur bir kültür turudur. Rehberlerimiz bölgeye hakim, tarih ve bilgi konusunda yeterli donanıma sahiplerdir. Turun süresi boyunca özellikle yolculuk sırasında rehberlerin ya da acente yetkililerinin yükümlülükleri arasında müzik, eğlence ya da animasyon yapmak yoktur. Lütfen tur yetkililerinden müzik yüksek sesli müzik açılması ya da sıcak ikram yapılması konusunda ısrarcı olmayınız. Programda yazıldığı gibi otobüste çay ikramı yoktur.

➢  NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar, Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti ve Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 60 TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

KUZEY MEZOPOTAMYA GAP – ADANA -ADIYAMAN – DİYARBAKIR – MARDİN – URFA -ANTEP KÜLTÜR TURU İÇİN;

ÖNEMLİ: Atom Tur, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no.lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

www.atomtur.com

www.kampturu.com