Kurumsal

16/11/2020
Hakkımızda

 

Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ”Atom Otelcilik Organizasyon Turizm Dış Tic. Ltd. Şti.”, markamız ”atomtur.com ve kampturu.com”, Türsab Acenta numaramız ‘A-7868’, Türsab Belge adımız ”Atom Tur Seyahat Acentası” şeklindedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır.

Neler Yaparız?

Kamp Turları, Fotoğraf Gezileri, Okul turları, Günübirlik Turlar, Konaklamalı Turlar, Yurtdışı Turları, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Kongre Seminer Organizasyonu, Araç Kiralama Hizmeti.