Kurumsal

16/11/2020
Hakkımızda

Kurumsal; Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi A grubu seyahat acentesidir. ”Atom Otelcilik Organizasyon Turizm Dış Tic. Ltd. Şti.”, markamız ”atomtur.com ve kampturu.com”, TÜRSAB Acente numaramız ‘A-7868’, TÜRSAB Belge adımız ”Atom Tur Seyahat Acentesi” şeklindedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentemiz sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır.

Kurumsal

Neler Yaparız?

Kamp Turları, Fotoğraf Gezileri, Okul turları, Günübirlik Turlar, Kayak Turları, Kültür Turları, Festival Turları, Doğa ve Çevre Gezileri, Konaklamalı Turlar, Yurtdışı Turları, Otel Rezervasyonu, Uçak bileti Rezervasyonu, Kongre Seminer Organizasyonu, Araç Kiralama Hizmeti vb. turlar, geziler, imkanlar sunarız.

Siz de ilk tur deneyiminizi bizimle yaşamayı deneyin. Ve ilk turunuzdan sonra bizden başka acente aramayacaksınız. Gerek rehberlerimiz, gerek gezdiğiniz yerler bir sonraki turunuzda da bizi tercih etmenizi sağlayacak. Atom tur olarak turlarımızda ilk önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Sizin memnuniyetiniz, bizim memnuniyetimiz. Herkese tatil, her keseye tatil! Atomtur.