Günübirlik Yedigöller Kültür Turu

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER KÜLTÜR TURU

TURU SATIN AL

Günübirlik Yedigöller Kültür Turu

Günübirlik Yedigöller Kültür Turu
Günübirlik Yedigöller Kültür Turu

TUR FİYATI : 520  TL

TUR TARİHLERİ :

📅 18 Mart 2023 İtibariyle Her Cumartesi ve Pazar Sabahı Hareketli.

GEZİLECEK YERLER:

Yedigöller; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl.

+Kapankaya Seyir Tepesi.

Günübirlik Yedigöller Kültür Turu  PROGRAM:

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü

06:20 Mecidiyeköy Mado Önü

06:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:10 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

07.20 Çayırova Mc Donald’s Önü

07:30 Gebze Center Önü

08:10 İzmit Halkevi Önü

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER KÜLTÜR TURU için belirlenen buluşma noktalarından hareketle, yaklaşık 5 saatlik yolculuktan sonra 12:30 – 13:00 civarında Yedigöller’e varıyoruz. Bölgeye tamamı ile hâkim bir tepe nokta olan “Kapankaya Seyir Tepesi“nde eşsiz manzara seyri ile birlikte fotoğraf çekimlerini tamamladıktan sonra göller bölgesine iniyoruz. Sırası ile;
Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl’ü
keşfedeceğimiz gezimize başlıyoruz. Barbekü olarak alacağımız öğle yemeğinin ardından bir süre siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Daha sonra alt platodaki gölleri gezdikten sonra üst platoya geçiyoruz. Öğleden sonra toparlanıyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Akşam saat 23:00 civarı İstanbul’ a varmış oluyoruz. Tüm misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

 

HAREKET NOKTALARI VE SAATLER:

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA                                                                       : 06:00
MECİDİYEKÖY MADO ÖNÜ                                                              :
 06:20
KADIKÖY EVLENDİR. DAİRESİ OTOPARKI                                     :
 06:45
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                                                                       :
 07:00
ÇAYIROVA MC DONALD’ S                                                                : 07:15

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

 • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
 • Araçta su ikramı (Turlarımızda sıcak servis yapılmamaktadır.)
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Milli Park girişleri.

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

 • Yolda alınan yemek ve içecekler,
 • Kişisel harcamalar,
 • Öğle yemekleri.

Günübirlik Yedigöller Kültür Turu REZERVASYON VE ÖDEME DETAYLARI:

 • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezervasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir ya da banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
 • Kredi kartıyla peşin ya da taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yapmamızı isteyebilirsiniz.
 • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiyle de ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
 • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçeceğiz.
 • Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Günübirlik Yedigöller Kültür Turu’nda YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER:

 • Spor veya rahat ayakkabılar tercih etmelisiniz.
 • Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek, yağmurluk…)
 • Fotoğraf Makinesi.

ULAŞIM:

Ulaşım Aracı: Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

 

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz 1 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar. Çocuk indirimi yapılmaz. Koltuk talep edildiğinde tur bedelinin tamamı ödenir.  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR Seyahat Acentesinin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR  turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Satın alma ile bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom Tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız konaklama, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez..

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Türsab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com