GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE – ABANT – CENNET GÖL TURU

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE ABANT, CENNET GÖL PROGRAMI 400 TL

1.Gün. İstanbul – Maşukiye ve Bolu Abant – Cennet Göl

06:20 Mecidiyeköy Mado Önü

06:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:10 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

07.20 Çayırova Mc Donald’s Önü

07:30 Gebze Center Önü

08:10 İzmit Halkevi Önü

Yukarıda belirtilen kalkış noktalarından hareketle ilk varış noktamız Maşukiye olacak. Sabah ekstra olarak alınacak kahvaltı sonrası bölgede serbest gezi ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Bolu’da bulunan Abant ve Cennetgöl gezilerimizi yapmak üzere hareket ediyoruz. İlk olarak Bolu’ya 15 km mesafedeki Cennetgöl’ e  (Gölcük Gölü) geçiyoruz. Cennet Göl Mesiresine gidip göl etrafında yürüyüş yapıyoruz. Muhteşem doğayı fotoğraflıyoruz ve Abant’ a hareket ediyoruz. Abant Milli Parkına gelmeden önce mangal keyfi yaparak öğle yemeği ( sucuk, tavuk veya köfte + 1 meşrubat ) ekstra olarak alıyoruz. Yemek sonrasında Abant Gölü ( 125 hektar, çevresi 6,5 km. ) Milli Parkına varış. Abant Gölü, denizden 1328 metre yükseklikte doğal bir tatlısu gölüdür. Toprak kaymaları sonucu oluşmuş, en derin yeri 18 metredir. Her yanı ormanlarla çevrili olan gölün etrafında çam, köknar, kayın ağaçları ağırlıktadır. Abant Gölü çevresinde yürüyüş, köy pazarında yöresel, organik ürünleri de satın alabileceğiniz serbest zaman sonrasında İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul’ a varış ve başka bir Atomtur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Otobüsler ile Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Atomtur  Güvencesi

Otobüs içinde su ikramı.

Milli Park giriş ücretleri

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Maşukiye’ de sabah kahvaltısı

Öğle yemeği ( Sucuk veya köfte veya tavuk ekmek + 1 meşrubat )

Kişisel harcamalar

NOT:  Turu satın alan misafirlerin otoyol, otopark, milli park girişleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret toplanmaz.

Çocuk indirimi yoktur. 3 yaş üzeri koltuk talep edildiği taktirde tur bedelinin tamamı ödenir.

İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

  • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
  • Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılamadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
  • Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden, gerçekleşmeyen turlardan ATOMTUR  sorumlu tutulamaz.
  • Tur programında yer alan güzergahlarda, ulaşımın mümkün olmaması gibi oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programında değişiklik yapabilir.

OTOBÜSLER;

46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda 27-31 Kişilik ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ veya 17-19 kişilik MERCEDES SPRINTER , VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon

sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

ÖNEMLİ: Atomtur , TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

Nasıl Faydalanabilirim ?

  • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon için;

bilgi@atomtur.com ‘a mail yoluyla ödeme dekontunu ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0532 168 1636 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

  • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.
  • Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılamadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

MEKAN BİLGİSİ:
Atom Tur
Tursab Belge No: 7868
Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636
www.atomtur.com
www.kampturu.com

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz 1 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar. Çocuk indirimi yapılmaz. Koltuk talep edildiğinde tur bedelinin tamamı ödenir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın vb. gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda  ATOM TUR  Seyahat  Acentesi’ nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’ a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR  turu  1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda  ATOM TUR  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.satın alma ile bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

TUR BEDELİ 400 TL’ DİR.