İndirim!
  • Bursa Cumalıkızık İznik Turu
  • Cumalıkızık 1
  • çömlek 1
  • iznik 1
  • iznik 2
  • ULUCAMİİ 1
  • ULUCAMİİ 2

Günübirlik Bursa Cumalıkızık Köyü İznik Gölü Turu

Orijinal fiyat: ₺990,00.Şu andaki fiyat: ₺750,00.

Bursa Cumalıkızık İznik Turu

Atomtur’dan Her Pazar Günü Hareketle Günübirlik Bursa – Cumalıkızık – İznik Turu

TUR TARIHLERI:

HER PAZAR HAREKETLİ

Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar konusunda bilgi alınız.

 

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ                                             : 06:00
MECİDİYEKÖY ESKİ TEKNOSA ÖNÜ                             : 6:20
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI           : 06:45
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                                                      : 07:00
ÇAYIROVA MC DONALD’S                                                : 07:10

Araç içi ikramlarla Eskihisar’dan feribot ile Topçular’a geçerek İznik’e varıyoruz. Kenti tümüyle çevreleyen İznik surlarını Girişte bizi karşılayan İstanbul kapıda vereceğimiz molada anlatımlar eşliğinde gördükten sonra, Ayasofya Kilise Camii, Senatüs (Bizans Sarayı), Antik Roma tiyatrosunu görüyor ardından Göl Kapısından geçerek İnzik gölü kıyısında serbest yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından İznik’in en meşhur çini ustası Kadir Yılmazın gösterisini izleyip bilgilendirmelerini dinledikten sonra İznik’in meşhur Çinilerini de satın alabileceğiniz alışveriş zamanı bırakıyoruz. 12:30 civarında İznik’ten ayrılıyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz mola sonrası Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’da ilk durağımız Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında Tarihi dokusu çok iyi korunmuş ve Osmanlı erken döneminin kırsal sivil mimari özelliklerinin günümüze kadar ulaşmış olan, Cumalıkızık’a hareket ediyoruz. Sık sık tarihsel filmlere de mekân olan Cumalızık gezimizde; Moloz taş, ağaç ve kerpiçten yapılan Cumalıkızık evlerinin, daracık sokakları arasında rehberimiz eşliğinde yapacağımız, gezi esnasında, günümüzde Konuk Evi olan, eski Çoban Evini, köyün geçmişe ait eşyalarının sergilendiği Cumalıkızık Etnografya Müzesi’ni geziyoruz. Dileyen misafirlerimizin köy meydanında köylü hanımlardan yöresel ürünler satın alabilmeleri amacı ile serbest bir zaman veriyoruz. İstanbul’a doğru hareket edip 23:00 civarında İstanbul’da oluyoruz. Bir başka Atomtur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

Bursa Cumalıkızık İznik Turu;

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

Ulaşım,
Araç içi su ikramı,
Tüm Çevre gezileri,
Rehberlik hizmetleri.

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri…
Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,
Öğle Yemeği.

NOT:

Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir, araçta ücret toplanmaz.

 

REZERVASYON VE ÖDEME DETAYLARI:
Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezervasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiyle de ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Rezervasyonun kesinleşmesi için tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
Rezervasyon talebinizin sitemizdeki online rezervasyon ile yapılmasıyla bize ulaşan maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Ve yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

Bursa Cumalıkızık İznik Turu,

ULAŞIM:
Ulaşım Aracı: Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 45 kişilik 0403 Mercedes, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik Isuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com