29 EKİME ÖZEL PAMUKKALE’DE TERMAL OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU,DENİZ KEYFİ DAHİL PAMUKKALE– SALDA GÖLÜ – ALAÇATI – ILICA PLAJI– ŞİRİNCE –ULUBEY KANYONU TURU

29 EKİME ÖZEL PAMUKKALE’DE TERMAL OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU,DENİZ KEYFİ DAHİL PAMUKKALE– SALDA GÖLÜ – ALAÇATI – ILICA PLAJI–  ŞİRİNCE –ULUBEY KANYONU TURU 650 TL

 

TUR BEDELİ:

EK HİZMET BEDELİ DAHİL : 650 TL

 

TUR TARİHLERİ:

Kurban Bayramı periyotları;

28 EKİM – 31 EKİM

29 EKİM – 1 KASIM

 

NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

 

3 GECE 4 GÜN, 2 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

Konaklamalar

Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde…

Reis otel;  gecelik 50 tl konaklama farkı ödenmesi gerekmektedir.

 

 

TUR PROGRAMI VE DETAYLAR

 

  1. GÜN :

* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:00 Mecidiyeköy Mado Önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 22:45 Kartal Köprüsü
* 23:00 Çayırova Mc’ Donalds

 

Yukarıda belirtilen yer ve saatlere doğrultusundahareketle ESKİHİSAR – TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden sabaha karşı İZMİR’E varış.  (GECE YOLCULUĞU 580 KM/ 8 SAAT)

2.GÜN CUMARTESİ:  ALAÇATI – ILICA – ŞİRİNCE :

Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz.Temposu yüksek bir gezi gününü otobüsle Çeşme Limanını ve Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz. (Çeşme merkezinde mola verilmemektedir.) Sonrasında sezonuna göre Ilıca’da yüzme molası ( 1-1,5 Saat ) veriyoruz.Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle,Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla,nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Sonrasında ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonraki durağımız ŞİRİNCE, zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor. Öğle yemeğimizi Şirince’de alıyoruz (ekstra).Birbirinden güzel evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından 4*  Termal otelimize yerleşmek üzere PAMUKKALE ’ ye hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası, dileyenler Termal  havuz, çamur banyosu, hamam ve sauna da günün yorgunluğunu atabilirler.

 

Sabah Kahvaltısı:  Yolda Rehberinizin Önereceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Yolda Rehberinizin Önereceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Set menü ya da Açık Büfe olabilmektedir. Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: İstanbul – Alaçatı (580 km) Alaçatı – Şirince (160 km) Şirince – Pamukkale (200 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 940 Km

 

3.GÜN: ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI-HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – SALDA GÖLÜ : 
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 9:00 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Türkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından termal havuzlar hamam ve sauna keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Pamukkale Manzara Restaurant: Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Ekstra 25tl)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Set menü ya da Açık Büfe olabilmektedir. Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Pamukkale – Salda Gölü (110 km) Salda Gölü – Pamukkale(110 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 240 Km

 

 

  1. GÜN:  TAŞ VE TEKSTİL ATÖLYELERİ – ULUBEY KANYONU – CAM TERAS

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, 10:00 ‘da otelden ayrılıyoruz. Dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale’de çok özel taş ve takı galerilerinde vereceğimiz mola sonrası,  öğle yemeği molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası ABD deki Arizona Eyaleti sınırları içerisin de bulunan Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın en büyük 2. Kanyonu olan, Ulubey Kanyonu Cam Teras’a gidiyoruz. 2015 yılında hizmete açılmış olan Kanyon Cam Teras Park 300 metrekare büyüklüğünde bir kafeterya ve 135 metrekare büyüklüğün de camdan oluşan seyir terası bulunmaktadır. Seyir Terasında vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında kanyon içerisinde 40 dk’ lık bir yürüyüş yaparak muhteşem fotoğraflar çekme şansı buluyoruz. Sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki Atomtur – Tatilalsana organizasyonunda tekrar görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Pamukkale Manzara Restaurant: Açık Büfe Olarak Alınacaktır. (Ekstra 25tl)

Akşam Yemeği: Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Pamukkale – Ulubey Kanyonu (110 km) Ulubey Kanyonu – İstanbul (550 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 660 Km

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  2 Gece Termal Otelde Oda Kahvaltı Konaklama

  Otelin TERMAL Havuzundan, Kükürt ve Çamur Banyolarından Ücretsiz Faydalanma

  Otelde 2 sabah kahvaltısı( Set menü ya da Açık Büfe)

   Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

  Araç içi ikram (Yalnızca su ikramı vardır. Araçta çay ikramı yapılmaz.)

  Türsab seyahat sigortası paketi

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Cuma sabahı alınan sabah kahvaltısı

  Pamukkale’de Yamaç Paraşütü

  Tüm öğlen ve akşam yemekleri

  Otelde ve tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

  Tüm özel harcamalar

  Müze ören girişleri

 

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Otoyol geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret alınmaz.

 Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

 Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 70.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

 

Önemli Not: Katıldığınız tur bir kültür turudur. Rehberlerimiz bölgeye hakim, tarih ve bilgi konusunda yeterli donanıma sahiplerdir. Turun süresi boyunca özellikle yolculuk sırasında rehberlerin ya da acente yetkililerinin yükümlülükleri arasında müzik, eğlence ya da animasyon yapmak yoktur. Lütfen tur yetkililerinden müzik yüksek sesli müzik açılması ya da sıcak ikram yapılması konusunda ısrarcı olmayınız. Programda yazıldığı gibi otobüste çay ikramı yapılmamaktadır.

 

 

Tek kişi ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 2 gece için acenteye geçerli otellerde 180 TL, Reis otelde 220 TL, 5* otellerde 300 fark ödemelidirler.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 400 TL acenteye ödenmelidir.

07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 450 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

 

KONAKLAMA BİLGİSİ:

Halıcı, Hierapolis,Tripolis vb. Termal Otellerde.

Reis Termal Otel.. (Fark ödemek koşuluyla)

5* Richmond, Polat vb. Termal Otellerde. (Fark ödemek koşuluyla)

HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

 

 

Ulaşım bilgisi:

Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur – Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

 

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 3 gece 4   gündür, otel konaklaması 2 gecedir
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 2 gece için acenteye geçerli otellerde 180 TL, Reis otelde 220 TL.0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 450 TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 500 TL ücret acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve misafirin herhangi bir sebepten katılamaması durumunda iade yapılmaz.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

 

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

– 1. Dereceden akrabalık bağı olanlar (Karı-Koca, Anne, Baba, Kardeş ) yan yana oturabilirler. Diğer durumlarda tek kişi oturmak zorunludur.

– Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir.

– Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.

–  Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca her gün rutin olarak tekrarlanacaktır.

– Araçlarımız da koruyucu hijyen seti(maske, dezenfektan) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.

–  Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.

–  Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.

–  Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.

–  Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

 

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636
www.atomtur.com

www.tatilalsana.com