İndirim!
 • Antalya Adrasan Kamp Alanı
 • kamp kampturu (1)
 • kamp kampturu (3)
 • kamp kampturu (2)
 • Adrasan1
 • Adrasan Suluada3
 • Adrasan0
 • Adrasan Suluada2
 • yanartaş1
 • olimpos_antik_kenti-2
 • olimpos_antik_kenti-3
 • olimpos_antik_kenti-1

Atom Kamp ( Antalya Adrasan Sahiline 250 Metre Kamp Alanı )

Orijinal fiyat: ₺400,00.Şu andaki fiyat: ₺250,00.

2 kişilik Çadırda kişi başı 300 TL

Single konaklama bedeli 400 TL

Antalya Adrasan Kamp Alanı,

Atom Kamp ( Antalya Adrasan Sahiline 250 Metre Kamp Alanı )

Adrasan Kamp alanımız 2023 yazında faaliyete geçiyor.

Çadır kampı alanımızda siz de kamp deneyimini bizimle yaşayın! Kamp meraklıları, doğa aşıkları, macera tutkunları toplanın! Atom tur muhteşem bir lokasyonda bulunan kamp alanıyla hizmetinizde!

Atom tur olarak sizleri çadır kampı deneyimi için sizleri kamp alanımızda ağırlamak istiyoruz! Siz de geceyi çadırlarımızda geçirip güzel anılar biriktirmek isterseniz Adrasan çadır kampı alanımızda konaklama fırsatını kaçırmamak için acele edin!

Antalya Adrasan Kamp Alanı,

Adrasan Sahili Kamp Alanımız, Adrasan plajına 250 metre mesafedeki kamp alanımızda WiFi, mutfak, buzdolabı, müzik ses sistemi, priz, lavabo ve duş gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız imkanlar bulunmakta, ayrıca tesise yakın lokasyonda Plaj Voleybolu, Dalış ve Kano etkinlikleri için alanlar bulunmaktadır. Ayrıca harika bir konumda bulunan kamp alanımıza yakın mesafelerde doğa, tarih, kültür eğlence dolu gezi planları yapabileceğiniz yerler mevcuttur.

 

Nereleri gezebilirsiniz;

Olimpos

Yaklaşık 20-30 dakikada mesafede yer alan Olimpos Antik Kentini gezmeden olmaz. Olimpos antik kenti, Antalya’nın batısında Kumluca İlçesinde,  Tahtalı dağının 10 km kuzeyinde kalan Likya yerleşimidir. Antalya’ya 85 km. uzaklıkta, Caretta Caretta’ ların yavrulama alanı olduğu için sit alanı olup koruma altındadır. Genellikle üniversite öğrencileri ve sırt çantalı turistlerin tercih ettiği bir tatil beldesidir. Ağaç evleri, çadır alanı olarak kullanılabilecek açık alanları, Likya Yolu üzerindedir. Olimpos Beydağları Millî Parkı sınırları içinde yer almaktadır.

Yanartaş;

Olimpos’un Sönmeyen Ateşi: Yanartaş, Antalya’nın Kemer ilçesi Çıralı köyü yakınlarında küçük, tarihi ve turistik önemi olan doğalgaz kaynağıdır. Taşlar arasından çıkan alevler ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. 2500 senedir aralıksız yanmaktadır, Yunan mitolojisi efsanelerine de konu olmuştur.

Antalya ilinin güneybatısında, Kemer ilçe sınırlarının güney ucunda yer alır. Sahile 3 km mesafede, denizden 180 m yüksekte bulunmaktadır. Antalyaya uzaklığı 55 km, Çıralı Körfezinin kuzey batısında, Olimpos Bey Dağları Milli Parkı sınırlarındadır. Çatlaklardan sızan doğal gaz kuru ve kokusuzdur. Gazın bileşimi metan (% 82), etan (% 14), azot (% 1,5) ve karbondioksitten (%1) oluşmaktadır. Taşlardan dışarı çıkan gaz, oksijenle temas edince alev alıp yanar.

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

TÜRSAB Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.kampturu.com