Tur Tarihleri:

Her Cuma Akşamı hareketli

Gezilecek yerler:

ALAÇATI – ÇEŞME – ILICA - PAMUKKALE

Program:

1. GÜN CUMA AKŞAMI:

* 20:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 21:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
* 21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 21:45 Kartal Köprüsü
* 22:00 Çayırova Mc’ Donalds
Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden İZMİR’E varış

2.GÜN CUMARTESİ:

ÇEŞME – ALAÇATI – :
Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz.Temposu yüksek bir gezi gününü Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz(Giriş ekstra).Sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz.Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle,Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla,nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz.Öğle yemeğimizi (ekstra) Alaçatı’da alıyoruz. Yemek sonrası ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonra Seferihisar- Gümüldür üzeri masmavi,tertemiz koylarını gördükten sonra 4* HALICI TERMAL Oteli ya da 5* Richmond Oteli’ne yerleşmek üzere PAMUKKALE’ye hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası, otelin termal havuz, hamam, sauna ve çamur banyosundan faydalanabilirsiniz.

3. GÜN PAZAR :

ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS - TRAVERTENLER - PAMUKKALE – SUÇIKAN ŞELALESİ :
Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, 10:30 ‘a kadar otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman bırakıyoruz. Kahvaltıdan sonra Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik pool ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, yemek molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası dönüş güzergahımızda MENDERES NEHRİ’nin Afyonkarahisar ili Dinar İlçesi yakınlarında Suçıkan Mevkii’nde doğduğu şelalenin yanında muhteşem manzara eşliğinde vereceğimiz mola sonrası Afyon,Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka ATOMTUR - TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

Hareket Noktaları ve Saatler:

* 22:00 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:30 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
* 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 23:15 Kartal Köprüsü
* 23:30 Çayırova Mc’ Donalds

Aktiviteler:

Kültür, Doğa ve Deniz keyfi

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama
Otelin TERMAL Havuzundan, ÇAMUR Banyosundan Faydalanma
Otelde 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği
Araçta akşam ikram paketi (Kek , meyve suyu )
Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri
Atom tur - Tatilalsana ikramları (kek-meyve suyu)
Türsab seyahat sigortası paketi

Tur Ücreti Dışındakiler:

 Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
 Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı
 Yamaç Paraşütü
 Tüm öğlen yemekleri
 Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
 Tüm özel harcamalar
 Müze ören girişleri

Ek Hizmet Bedeli; Otoparklar, Otoban, Köprü ve Feribot geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti,
Ara Transfer ücretleri için araçta 40 tl toplanacak olup ödenmesi zorunludur.

 Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 20 TL yetişkin kişi başı 50.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

  Otelde single konaklama farkı;
Halıcı otelde 70 TL , Richmond Otelde 100 TL dir.

Konaklama:

4* HALICI TERMAL HOTEL
Otelimizde 175 oda, 380 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Bütün odalarımızda;
• küvet
• split klima
• televizyon
• saç kurutma
• minibar
• odalardan direkt telefon ve WI-FI
bulunmaktadır.

Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 2 restaurantımız bulunmaktadır. Açık restaurantımız 500 kişi kapasiteli kapalı resaurantımızda aynı şekilde 500 kişiliktir. Restaurantlamızda split klimada bulunmaktadır. Ayrınca 250 kişilik çok amaçlı toplantı salonumuz bulunmaktadır. Otelimizde türk hamamı, sauna, masaj salonumuz bulunmaktadır. Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet termal havuzumuz ve açık yüzme havuzumuz bulunmaktadır. Tesisimizde zengin türk mutfağının en leziz çeşitlerini sunmaktayız...
NOT : Misafirlerimiz Termal Havuzlar, Çamur banyoları ve Hamamdan ücretsiz faydalanabilirler.

Rezervasyon ve Ödeme Detayları:

  • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezervasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.
  • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
  • Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
  • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
  • Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Ulaşım:

Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur - Tatilalsana gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)