KURBAN BAYRAMINA ÖZEL PAMUKKALE’ DE TERMAL OTEL KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU,DENİZ KEYFİ DAHİL PAMUKKALE– ALAÇATI-ÇEŞME – ILICA PLAJI–  ŞİRİNCE –KUŞADASI PAMUCAK PLAJI TURU

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL PAMUKKALE’ DE TERMAL OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI TERMAL HAVUZ, ÇAMUR BANYOSU,DENİZ KEYFİ DAHİL PAMUKKALE– ALAÇATI-ÇEŞME – ILICA PLAJI–  ŞİRİNCE –KUŞADASI PAMUCAK PLAJI TURU 

 

TUR TARİHLERİ:

 

30 temmuz   – 2 AĞUSTOS

 

 

 

TUR BEDELİ:

EK HİZMET BEDELİ DAHİL 650 TL’ dir.

 

NOT: Misafirlerimiz Pamukkale Otellerde Termal Havuzlar, Çamur Banyosu, Hamam ve Saunadan ücretsiz faydalanabilirler.

 

3 GECE 4 GÜN, 2 GECE TERMAL OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

Konaklamalar

Halıcı, Hierapolis, Tripolis vb Otellerde…

Reis otel;  gecelik 50 tl konaklama farkı ödenmesi gerekmektedir.

 

 

  1. GÜN :

* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 23:00 Kartal Köprüsü
* 23:45 ÇayırovaMc’ Donalds

 

Yukarıda belirtilen yer ve saatlere doğrultusundahareketle ESKİHİSAR – TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden sabaha karşı İZMİR’E varış.  (GECE YOLCULUĞU 550 KM/7 SAAT)

2.GÜN  :   ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA PLAJI :

Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’yevarıyoruz. Temposu yüksek bir gezi gününü Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz(Giriş ekstra).Sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molasının ardından Ilıca’ya geçiyoruz. Ilıca plajında 2 saat yüzme molası veriyoruz.Türkiye’nin en güzel plajlarından olan Ilıca’da denizin içinde sıcak su kaynakları yani ılıcalar bulunuyor. Sahilin adı da buradan geliyor. Uzun, geniş, beyaz kumlu plajı ve denizin içinde kaynayan sıcak termal sularıyla adeta bir kaplıca havuzuna benzeyen Ilıca, özellikle kumu ve ılık suyu sevenler için ideal. Ayrıca, Ilıca plajının sığ suları çocuklu aileler için de oldukça uygun.Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle,Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla,nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz. Öğle yemeğimizi (ekstra) Alaçatı’da alıyoruz. Yemek sonrası konaklamak üzere Pamukkale’ye  hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası otelimizdeki termal havuzlar, hamam, sauna imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

 

3.GÜN: ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI-HiERAPOLİS – TRAVERTENLER – SALDA GÖLÜ : 
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası 8:00 – 8.30 civarında otelden hareketle Tarihi Hierapolis Antik Kentini (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro, Antik Havuz) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, öğle yemeği molası (ekstra). Yemekten sonra Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrasıTürkiye’nin en temiz ve en derin gölü olan Salda Gölü’ne hareket ediyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl kenarında vereceğimiz molamızın ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından termal havuzlar hamam ve sauna keyfini çıkartabilirsiniz.

 

  1. GÜN:  ŞİRİNCE – KUŞADASI PAMUCAK PLAJI YÜZME MOLASI :

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Selçuk’a hareket ediyoruz. İlk durağımız Şirince,zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor.Birbirinden güzel evleri,sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından öğle yemeğimizi  alıyoruz. Yemek sonrası Kuşadası Pamucak plajında yüzme molası (2 saat). Pamucak Plajı, yaklaşık 5 km’lik uzunluğu ve 80 metre genişliği ile bölgenin en güzel plajı olarak kabul ediliyor. Mavi bayrağa sahip olan plaj kum zambaklarının doğal yetişme alanı. Sonrasında İstanbul’a hareket (Dönüşte Topçular – Eskihisar Feribotu kullanılacaktır). GECE saatlerinde aldığımız noktalarda misafirlerimizle vedalaşıyoruz ve bir başka ATOMTUR – TATİLALSANA etkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  2 Gece Termal Otelde Yarım Pansiyon Konaklama

  Otelin TERMAL Havuzundan, Kükürt ve Çamur Banyolarından Ücretsiz Faydalanma

  Otelde 2 sabah kahvaltısı ( Açık Büfe Yada Set Menü )

  Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

  Araçta içi ikram (Yalnızca su ikram edilmektedir. Çay ikramı yoktur.)

  Türsab seyahat sigortası paketi

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Cuma sabahı alınan sabah kahvaltısı

  Pamukkale’de Yamaç Paraşütü

  Tüm öğlen ve akşam yemekleri

  Otelde ve tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

  Tüm özel harcamalar

  Müze ören girişleri

 

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Otoyol geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir. Araçta ücret alınmaz.

 Tur programında içerik aynı kalmak koşuluyla tur günleri veya program sırası değişebilmektedir.

 Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 30 TL yetişkin kişi başı 70.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

 

Tek kişi ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 2 gece için acenteye geçerli otellerde 200 TL, Reis otelde 240 TL fark ödemelidirler. 0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 450 TL acenteye ödenmelidir.

07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 550 TL  ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

 

KONAKLAMA BİLGİSİ:

Halıcı,Hierapolis,Tripolis vb. Termal Otellerde.

Reis Termal Otel..

 

HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

 

 

Ulaşım bilgisi:

Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur – Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

 

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 3 gece 4   gündür, otel konaklaması 2 gecedir
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 2 gece için acenteye geçerli otellerde 200 TL, Reis otelde 240 TL fark ödemelidirler. 0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 450 TL acenteye ödenmelidir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 550 TL olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.


Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve misafirin herhangi bir sebepten katılamaması durumunda iade yapılmaz.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir

 

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

– 1. Dereceden akrabalık bağı olanlar (Karı-Koca, Anne, Baba, Kardeş ) yan yana oturabilirler. Diğer durumlarda tek kişi oturmak zorunludur.

– Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir.

– Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.

–  Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca her gün rutin olarak tekrarlanacaktır.

– Araçlarımız da koruyucu hijyen seti(maske, dezenfektan) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.

–  Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.

–  Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.

–  Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.

–  Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

 

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636
www.atomtur.com