RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL AYVALIK TEKNE TURU – BOZCAADA – GÖKÇEADA TURU 690

RAMAZAN, KURBAN ve ZAFER BAYRAMINA ÖZEL AYVALIK TEKNE TURU –  BOZCAADA – GÖKÇEADA TURU

TUR TARİHLERİ:

Kurban Bayramı periyotları;

9-12 AĞUSTOS

10-13 AĞUSTOS

11-14 AĞUSTOS

 

Zafer Bayramı periyotu;

29 AĞUSTOS– 1 EYLÜL

 

 TUR BEDELİ:

EK HİZMET BEDELİ DAHİL 620 TL’ dir.

 

 

1.GÜN GECE YOLCULUĞU

Araç Kalkış Noktaları:

* 21:30 İncirli Ömür Plaza Önü
* 22:00 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
* 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 23:00 Kartal Köprüsü
* 23:45 ÇayırovaMc’ Donalds

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle Eskihisar – Topçular feribotu, Yalova, Bursa, Balıkesir güzergahından Ayvalık’a hareket ediyoruz.

Araç Bursa üzerinden gidip Çanakkale güzergahından dönecektir.

2.GÜN AYVALIK TEKNE TURU-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI

Ayvalık’a varışımızın ardından Mutluköy de alacağımız muhteşem nostaljik köy kahvaltısınıaldıktan sonra (ekstra)  Ayvalık şehir merkezine gidiyoruz. Buradan bineceğimiz  gezi teknemizle, denizin, güneşin, eğlenceli animasyonların tadını çıkartmak için yaklaşık 5 saat sürecek  tekne turumuza başlıyoruz (Ekstra). 2 yada 3 koyda verilecek yüzme molası ve seyir sırasında göreceğimiz koylar arasında Dalyan Boğazı, Hakkıbey Yarım Adası, Pınar Adası, Kara Ada, Çıplak Ada, Maden Adası, Ortunç Koyu sayılabilir. Bu keyifli tekne gezimizin ardından Cunda Adasının taş sokaklarını,rum evlerini ve kiliselerini geziyoruz.Ardından muhteşem manzaraya sahip Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz.(Şeytan sofrasında gün batımı beklenmeyecektir). Şeytan sofrasında muhteşem koylar ve adaların manzarasının keyfini çıkardıktan sonra otelimize hareket.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN BOZCAADA – RÜZGAR GÜLLERİ – BOZCAADA KALESİ – AYAZMA PLAJI

 

Sabah saatlerinde Ezine ilçesi Geyikli iskelesine ulaşarak buranın sahilinde bulunan çay bahçelerinde denize karşı çaylarımızı yudumluyoruz. Burada otobüsümüzü Geyikli iskelede bırakarak bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuktan sonra ulaşacağımız Bozcaada’da ki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi ( panaromik ) olacak (Giriş isteğe bağlı ve ekstradır). Burada manzaralar eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet Caddesi ) ve eski Türk mahallesinin (Alaybey Mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak eski Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Tabiki Bozcaada denince ilk akla gelen ve ada topraklarının 1/3 ünü kaplayan üzüm bağlarından elde edilen şarapları görmek ve alış veriş yapmak için şarap fabrikasına gidiyoruz. Öğle saatlerinde kordonda verilen serbest zamanda dileyenler balık restaurantlarında Ege denizinden çıkan lezzetli balıkların tadına varıyoruz. Daha sonrasında deniz ve güneşten yararlanmak isteyen misafirlerimiz Merkezdeki dolmuşlarla Bozcaada’nın turkuaz rengindeki denizine girmek için adanın en ünlü plajı olan Ayazma Plajı’na gidebilirler (Dolmuş ücretleri ekstradır).Belirtilen toplanma saatinde feribot kalkışına yarım saat kala merkezde buluşarak bu şirin Ege adasından ayrılıyoruz. Geyikli iskelesindeki otobüsümüze geçtikten sonra otelimize doğru yolculuğumuza geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  1. GÜN GÖKÇEADA PLAJLAR VE RUM KÖYLERİ TURU – 2 SAAT YÜZME MOLASI

Varışımızın ardından muhteşem Ada Gökçeada’da Kefaloz koyunda belli süre yüzme molası veriyoruz. Yaklaşık 3 saat. Ardından eski Rum köyleri gezilerimiz başlıyor. Gezilerimize Dereköy, Tepeköy, Gezisiyle başlayıp sonrasında dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisiyle ünlenmiş Zeytinköy gezisini yapıyoruz. Gün içinde eski rum evleri, Aydıncık Plajı ve daha Gökçeada’da görülesi değerdeki birçok yeri gezdikten sonra feribotladönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Tekirdağ üzerinden hareketle turumuza başlangıç noktamız olan İstanbul’ a hareket ediyoruz. İstanbul’ a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.

 

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 120 Saat (5 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Otelde 2 gece 3 gün yarım pansiyon konaklama (Aşkın Art Hotel,Hotel Zileli Sales, SarıçayRhodius, Etap Altınel  Otel vb.)

Ayvalık tekne turu

Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği

Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı

Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

Araç içi ikram (Su ve çay; çay ikramı tur boyunca yol durumuna göre 2 ya da 3 defa yapılır.)

0-3 Yaş çocuklar otobüste koltuk almadığı sürece ücretsizdir.

1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Tüm çevre gezileri

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otelde yapılan özel harcamalar

Tüm yemeklerde alınan içecekler

Rehberlik Hizmetleri

Tüm öğle yemekleri

Ekstra turlar

Müze ören yeri giriş ücretleri

Ayvalık Tekne turundaki öğle yemeği  (20 tl )

 

Not:  Tüm feribotlar,otoyol geçişleri,otoparklar, rehberlik hizmeti ve ek hizmet bedeli için araçta kişi başı 120,00 TL toplanacaktır. Ödenmesi zorunludur. (6-12 yaş çocuklar içinde aynı bedel ödenecektir.)

 

*Bozcaada kalesine girmek isteğe bağlıdır. Giriş ücreti misafirlere aittir.

*Ayazma plajı gitmek isteğe bağlıdır. Dolmuş ücretleri misafirlere aittir.

 

*Müze, plaj, şezlong, şemsiye, kale, antik kent yeri gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup misafirlerimize aittir.

 

BU TURUMUZDA MÜZE KART GEÇMEMEKTEDİR.

 

ÖNEMLİ BİLGİ

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda ATOM TUR-TATİLALSANA misafirlerine1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

 

ARAÇ BİLGİLERİ

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır.

 

28 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , ManFortuna , Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar lüks IsuzuNovo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

 

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcdtv, Dvdplayer (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

 

MAN FORTUNA

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MİTSUBİSHİ SAFİR

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ – OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, Abs, Asr,  Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi,15 Lcd  Tv

 

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN WOLT

15 + 1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 LcdTv, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi

 

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur – Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

 

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 3 gece 4   gündür, otel konaklaması 2 gecedir
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  2  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 2 gece için acenteye geçerli otellerde 180 TL, 0-6 yaş çocuk ücretsiz olup Koltuk talep edildiği takdirde 400 TL acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 450 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve misafirin herhangi bir sebepten katılamaması durumunda iade yapılmaz.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir

 

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636
www.atomtur.com

www.tatilalsana.com