Keremet Kaplıcaları – İznik Şehir ve Tekne Turu

Keremet Kaplıcaları – İznik Şehir ve Tekne Turu 280 TL!

 

TUR UCRETI: 280 TL

 

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ                                        : 06:00
MECİDİYEKÖY MADO ÖNÜ                                         :
 06:20
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI       :
 06:50
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                                                  :
 07:10
ÇAYIROVA MC DONALD’S                                           : 07:20

Eskihisar’dan feribot ile Topçular’a geçerek İznik yolu üzerinde ekstra kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Kayaların arasından çıkan kükürtlü termal suyun sıcaklığı yaz-kış ortalama 30 derece ve yaklaşık 2-3 metre derinliğe sahip Keramet Kaplıcalarına gidiyoruz. Keramet Kaplıcası, İznik Gölü’ne çok yakın olan kaplıcanın suyunun şifalı olup, sağlığa, cilde, romatizmaya ve deri hastalıklarına iyi gelmektedir. Kaplıcada vereceğimiz 2.5 saatlik yüzme ve serbest zaman sonrasında İznik şehir merkezine devam ediyoruz. İznik merkezde vereceğimiz öğle yemeği (ekstra) sonrasında İznik gezimize başlıyoruz. Kenti tümüyle çevreleyen İznik surlarını, girişte bizi karşılayan İstanbul Kapısında vereceğimiz molada anlatımlar eşliğinde görüyoruz.  Ardından İznik’in meşhur Çini Atölyelerini gezip, İznik’in en meşhur  çini ustası Kadir Yılmazın gösterisini izleyip bilgilendirmelerini dinledikten sonra,  Ayasofya Kilise Camii, Senatüs (Bizans Sarayı), Gymnasium, Antik Roma tiyatrosunu görüp ardından Göl Kapısından geçerek İznik Gölü’nün muhteşem manzarasında tekne turuna **  (ekstra) çıkıyoruz.

İstanbul’a doğru hareket edip 23:00 civarında İstanbul’da oluyoruz. Bir başka Atomtur – Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

**İznik Gölünün sularında mevsimsel çekilmeler olabilmektedir. Dolayısyla tekne turlarının gerçekleştirilememe olasılığı vardır. Bu durumda göl kıyısında serbest zaman verilmektedir. Bu gibi durumlarda acentemiz sorumlu tutulamaz.

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  •  Araç içi su ikramı
  • Tüm Çevre gezileri
  • Rehberlik hizmetleri
  • Hijyen kiti (maske-dezenfektan-ateşölçer)

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

  • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri…
  • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,
  • Öğle Yemeği.
  • Keramet Kaplıcaları Giriş Ücreti (10 TL )
  • İznik tekne turu (70 TL)

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir, araçta ücret toplanmaz. 

 

ULAŞIM BİLGİSİ :  Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

 

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur – Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

 

 

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 1 gündür.
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
0-5 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 6-12 yaş çocuklara koltuk almak zorunludur ve çocuk indirimi uygulanmaz.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, veya  hava yada yol koşullarından dolayı tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 

Ulaşım bilgisi:

Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir. Araçta ön koltuk garantisi verilmez. Acentenin belirlediği koltuklara oturmak zorunludur.

ÖNEMLİ: Atomtur – Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur – Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

 

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

 

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER

– 1. Dereceden akrabalık bağı olanlar (Karı-Koca, Anne, Baba, Kardeş ) yan yana oturabilirler. Diğer durumlarda tek kişi oturmak zorunludur.

– Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir.

– Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır.

–  Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca her gün rutin olarak tekrarlanacaktır.

– Araçlarımız da koruyucu hijyen seti(maske, dezenfektan) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.

–  Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.

–  Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.

–  Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.

–  Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

 

Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...