HER PAZAR GÜNÜ HAREKETLE GÜNÜBİRLİK BURSA – CUMALIKIZIK – İZNİK TURU 130 TL

C:\Users\ATOM 3\Desktop\HÜRKAN SON\tatilalsana_logo01.png

Tatilalsana’dan Her Pazar Günü Hareketle Günübirlik Bursa – Cumalıkızık -İznik Turu 200 tl yerine 150 TL

TUR TARIHLERI:

HER PAZAR HAREKETLİ

Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar konusunda bilgi alınız.

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ                                           : 06:00
MECİDİYEKÖY ESKİ TEKNOSA ÖNÜ                         : 6:20
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOP ARKI       : 06:45
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                                                     : 07:00
ÇAYIROVA MC DONALD’S                                              : 07:10

Araç içi ikramlarla Eskihisar’dan feribot ile Topçular’a geçerek İznik’e varıyoruz. Kenti tümüyle çevreleyen İznik surlarını Girişte bizi karşılayan İstanbul kapıda vereceğimiz molada anlatımlar eşliğinde gördükten sonra, Ayasofya Kilise Camii, Senatüs (Bizans Sarayı), Antik Roma tiyatrosunu görüyor ardından Göl Kapısından geçerek İnzik gölü kıyısında serbest yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından İznik’in en meşhur çini ustası Kadir Yılmazın gösterisini izleyip bilgilendirmelerini dinledikten sonra İznik’in meşhur Çinilerini de satın alabileceğiniz alışveriş zamanı bırakıyoruz. 12:30 civarında İznik’ten ayrılıyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz mola sonrası Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’da ilk durağımız Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında Tarihi dokusu çok iyi korunmuş ve Osmanlı erken döneminin kırsal sivil mimari özelliklerinin günümüze kadar ulaşmış olan, Cumalıkızık’a hareket ediyoruz. Sık sık tarihsel filmlere de mekân olan Cumalızık gezimizde; Moloz taş, ağaç ve kerpiçten yapılan Cumalıkızık evlerinin, daracık sokakları arasında rehberimiz eşliğinde yapacağımız, gezi esnasında, günümüzde Konuk Evi olan, eski Çoban Evini, köyün geçmişe ait eşyalarının sergilendiği Cumalıkızık Etnografya Müzesi’ni geziyoruz. Dileyen misafirlerimizin köy meydanında köylü hanımlardan yöresel ürünler satın alabilmeleri amacı ile serbest bir zaman veriyoruz. İstanbul’a doğru hareket edip 23:00 civarında İstanbul’da oluyoruz. Bir başka Atomtur – Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

  • Lüks Araçlarla Ulaşım,
  •  Araç içi su ikramı
  • Tüm Çevre gezileri
  • Rehberlik hizmetleri
  • Hijyen kiti (maske – dezenfektan – ateşölçer)

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

  • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri…
  • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,
  • Öğle Yemeği.

NOT: Ek Hizmet Bedeli, Otoparklar,  Feribot, Köprü geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer bedelleri tur bedeline dahildir, araçta ücret toplanmaz.

ULAŞIM BİLGİSİ : Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur – Tatilalsana gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

NASIL KULLANILIR ?

•    Turlarımız en az 15 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir.
•    Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir.
•    Tura kayıt olmak için 0216 306 3061 – 0216 306 3065 – 0532 168 1636 numaralı telefonu aramalı veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağın turun tarihi, ismini yazıp, adını, soyadını, gsm numaranı, ev veya iş numaranı, araca bineceğin yeri, kaç kişi katılacağını ve varsa diğer arkadaşlarının bilgilerini yollamalısın.
•    Atom Tur – Tatilalsana, turun iptali ya da ertelenmesi durumunu en geç 1 gün öncesinden sana bildirebilir.
•   Turu erteleme hakkı acentede saklıdır. Erteleme durumlarında kod iadesi yapılmaz. Turun geçerlilik tarihinde ilerleyen tarihlerde kullanılması mümkündür.
•    Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
•    İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 1 gündür.
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
0-5 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 6-12 yaş çocuklara koltuk almak zorunludur ve çocuk indirimi uygulanmaz.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, veya hava yada yol koşullarından dolayı tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

MEKAN BİLGİSİ

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/10
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 30 61/ 0216 306 30 65 / 0532 168 1636

bilgi@atomtur.com info@tatilalsana.com

www.atomtur.com