GÜNÜBİRLİK BURSA CUMALIKIZIK İZNİK TURU TATİLALSANADAN HER PAZAR HAREKETLE 120 TL

Günübirlik Bursa – Cumalıkızık -İznik Turu Her Pazar Günü Hareketle

TUR TARİHLERİ:

25 Kasım 2018 tarihine kadar Her Pazar Hareketle

PROGRAM:

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü
06:20 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
07:00 Kartal Köprüsü E-5
07:10 Çayırova Mc Donald’s Önünden hareketle,

Araç içi ikramlarla Eskihisar’dan feribot ile Topçular’a geçerek İznik’e varıyoruz. Kenti tümüyle çevreleyen İznik surlarını gördükten sonra, Senatüs (Bizans Sarayı), Gymnasium, Ayasofya Kilise Camii, Koimesis Kilisesi, Yakup Çelebi Türbesi, Hagios Triphanos Kilisesi, İstanbul Kapısı, Hipoje ( yeraltı mezarı), Dört Tepeler Tümülüsü, İznik çinileri ile ünlü Yeşil Camii, Lefke Kapısı ve Eşref-i Rumi Camii gezilerimizi yapıyoruz. İznik’in meşhur Çini Atölyelerini ve Pişmaniye Atölyelerinde yapacağımız gezilerin ardından İznik’ten ayrılıp Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa’da ilk durağımız Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola verip öğle yemeğimizi almaya gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası tarihi dokusu çok iyi korunmuş ve Osmanlı erken döneminin kırsal sivil mimari özelliklerinin günümüze kadar ulaşmış olan, Cumalıkızık’a hareket ediyoruz. Sık sık tarihsel filmlere de mekân olan Cumalızık gezimizde; Moloz taş, ağaç ve kerpiçten yapılan Cumalıkızık evlerinin, daracık sokakları arasında rehberimiz eşliğinde yapacağımız, gezi esnasında, günümüzde Konuk Evi olan, eski Çoban Evini, köyün geçmişe ait eşyalarının sergilendiği Cumalıkızık Etnografya Müzesi’ni geziyoruz. Dileyen misafirlerimizin köy meydanında köylü hanımlardan yöresel ürünler satın alabilmeleri amacı ile serbest bir zaman veriyoruz. İstanbul’a doğru hareket edip 23:00 civarında İstanbul’da oluyoruz. Bir başka Atomtur – Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTALARI VE SAATLER:

06:00 İncirli Ömür Plaza Önü
06:20 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü
06:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
07:00 Kartal Köprüsü E-5
07:10 Çayırova Mc Donald’s Önünden hareketle,

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:

• Lüks Araçlarla Ulaşım,
• Araç İçi İkramlar,
• Tüm Çevre gezileri ve rehberlik hizmeti,

TUR ÜCRETİ DIŞINDAKİLER:

• Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri…

• Öğle Yemeği.

REZERVASYON VE ÖDEME DETAYLARI:

  • Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezervasyon formu ile gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.
  • Kredi kartıyla peşin yada taksitli ödeme yapmak isterseniz ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,
  • Mail order formumuzu doldurup bize fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  • Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
  • Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

ULAŞIM:

Ulaşım Aracı : Kullandığımız araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik 0403 Mercedes,Mercedes Travego, Safir veya MAN veya 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan 17 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minübüs ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez.