Galeri

26-27 EKİM 2013 YEDİGÖLLER ÇADIR KAMPI TURUMUZ

Çadır konaklamalı turumuzu Yedigöllerin en renkli zamanında mevsime göre çok güzel, güneşli bir günde, sorunsuz ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Nazlı göl kıyısına kurduğumuz 8 çadırımızın hemen yanı başında yaktığımız ateşin başında yaptığımız doyumsuz sohbetler ve kurduğumuz dostluklar aklımızda kalacak.

Turumuzda çekilen kareleri aşağıda paylaşıyoruz.

Tura katılan arkadaşlarımıza gönderdikleri fotoğraflardan dolayı teşekkür ederiz. Yeni fotoğraflar geldikçe eklemeye devam edeceğiz.

 

Ayhan Ülker’e güzel fotoğrafları için teşekkür ederiz.

 

 

27 EKİM 2013 GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURUMUZ

Çadır Konaklamalı turumuzla kesişen bu turumuzda ilk önce kamp yerimizi ziyaret ederek kamp deneyimini yaşayan misafirlerimizle tanıştık. Ardından mangallarımızı yakarak öğle yemeğimizi yedik. Sonra Nazlıgöl, İncegöl ve Sazlıgölü gezip tekrar kamp yerimize döndük. Kamp yerimizde sürekli kaynayan ocağımızda çay molası verdikten sonra Şelale ve Dilek Çeşmesini, ardından dileyenlerle Gülen Kayaları gezip Büyükgöl ve Deringöl kıyısında serbest zaman verdik.

 

Misafirlerimizden Aylin Mirva Aslan’nın gönderdiği fotoğraflar aşağıdadır.

Kendisine bu güzel fotoğrafları gönderdiği için teşekkür ederiz.

 

9-10 KASIM 2013 YEDİGÖLLER KAMPIMIZ..

Yedigöllerin renkli zamanlarının son demlerinde mevsime göre çok güzel, güneşli bir günde, iki misafirimizin doğum gününü kutladığımız ayrıca da ATA’ mızı andığımız turumuzda Nazlı göl kıyısına kurduğumuz 10 çadırımızın hemen yanında yaktığımız ateşin başında yaptığımız doyumsuz sohbetler ve kurduğumuz dostluklar aklımızda kalacak.

Turumuzda çekilen kareleri aşağıda paylaşıyoruz.

Tura katılan arkadaşlarımıza gönderdikleri fotoğraflardan dolayı teşekkür ederiz. Yeni fotoğraflar geldikçe eklemeye devam edeceğiz.

 

 

KAPADOKYA

18-20 NİSAN 2014 KAPADOKYA TURUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

 

İLK EDİRNE TURUMUZU 44 KİŞİYLE 6 NİSAN 2014 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK

 

12-13 TEMMUZ 2014 İĞNEADA ÇADIR KAMPI TURU

Sabah misafirlerimizi buluşma noktalarından aldıktan sonra yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Dupnisa Mağarasına ulaştık. Mağara gezimizin ardından dere kıyısında mangalımızı yakarak öğle yemeğimizi orada aldık.Çay keyfimizi yaptıktan sonra, İğneada’ya denize sıfır kamp alanımıza doğru hareket ettik.Kampımızı kurmadan önce denize girmemek olmazdı 😀
Çadırlarımızı kurup mangalımızı yaktıktan sonra akşam yemeğimizi yedik ve mangal ateşimizin eşliğinde keyifli sohbetimiz gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
Ertesi gün kahvaltımızı aldıktan sonra öğle yemeğinde alacağımız mangal menüsüne kadar serbest yüzme molası verildi.
Öğle yemeğinden sonra Subasar Longoz Ormanlarında 1 saatlik doğa yürüyüşü sonrasında İstanbula doğru hareket ettik.