ATOMTURDAN GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU 90 TL

C:\Users\ATOM 3\Desktop\HÜRKAN SON\tatilalsana_logo01.png

Tatilalsana’dan Her PAZAR hareketle GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU 90 TL

TUR TARIHLERI:

10 Mart 2019’dan itibaren 15 Aralık 2019 ‘a kadar HER PAZAR

İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ                  : 06:00
MECİDİYEKÖY TEKNOSA ÖNÜ : 06:20
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOP ARKI      : 06:45
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ                   : 07:00
ÇAYIROVA MC DONALD’S      : 07:10

Belirlenen buluşma noktalarından hareketle, molalarla birlikte yaklaşık 4,5 – 5 saatlik yolculuktan sonra Yedigöller’e varıyoruz. Barbequ olarak alacağımız öğle yemeğinin (Ekstra) ardından sonra göller bölgesinde sırası ile Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl’ü keşfediyoruz. Nazlıgöl’den şelale ve dilek çeşmesine yürüyüş yapıyor, isteyenlerle Gülen Kayalar’ı görüyoruz. Büyük Göl ve Derin gölün kıyısında ayıracağımız serbest zamanda dileyenler göl kıyısında yürüyüş yapabilir dileyenler fotoğraf çekerek zaman geçirebilirler. Sonrasında dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varmış oluyoruz. Tüm misafirlerimiz ile bir başka ATOMTUR-TATİLALSANA  organizasyonunda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

UYARI: Turumuz doğa gezisi olup dağ ve orman içerisinde, doğada yürüyüş turudur. Çamur ve toprakta yürüyüş olacağından uygun ayakkabı, uygun kıyafetler giymeniz önerilir. Yedigöller Milli Parkı şehir merkezine 42 km mesafede olup Öğle yemeği açık havada mangal şeklinde yapılmaktadır. Acente yetkilisi tarafından yürüyüş parkurları gezdirilir. Gezi sırasında fotoğraf çekerken vs. gruptan ayrılmanız durumunda parkurlar arasında kendi başına dolaşmak durumunda kalabilirsiniz. Normal yürüyüş parkurları 3 km civarındadır. Ayrıca araçlar jandarma kontrolünde otoparklar ya da daha yukarısında bekletilebilmektedir. Bu yüzden yürüyüş daha da uzayabilmektedir. Bölgedeki kalabalıktan dolayı ortaya çıkan bu gibi durumlardan acente sorumlu tutulamaz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

  • Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
  • Araçta su ikramı
  • Rehberlik hizmetleri
  • Programdaki Çevre gezileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

  • Öğle yemeği, barbekü ( sucuk, köfte ekmek, ayran)
  • Otoyol, otopark ücretleri
  • Yedigöller Milli Parkı giriş ücreti
  • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,

NOT:  Turu satın alan misafirlerin ek hizmet bedeli kapsamında; otoyol, otopark ve milli park girişleri için kişi başı 30 TL ödemesi gerekmektedir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır.6-12 yaş çocuklar dahil tura katılan herkesin ödemesi zorunludur.

Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda geri ödeme yapılmaz. Ödenen tur bedeli iade edilmediği gibi acente ek hizmet bedellerini de katılmayan müşteriler ödemek zorundadırlar.

UYARI : Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını

saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2 gün önce, günübirlik turlarda ise 1 gün

önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

ULAŞIM BİLGİSİ : Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur – Tatilalsana gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

GENEL ŞARTLAR:

Gezi süresi 1 gündür.
En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

MEKAN BİLGİSİ

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 30 61/ 0216 306 30 65 / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.tatilalsana.com