2 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

\\MYBOOKLIVE\Public\GÜNCEL LİSTELER\2015-2016 TÜM TURLAR\GRUP TEKLİFLERİ\KARDELEN OKULLARI\KAYAK ULUDAĞ 4.jpg

C:\Users\Atomtur2\Desktop\tatilalsana_logo_beyhan-01.png

 

 

TATİLALSANA’DAN 5* KERVANSARAY TERMAL KONAKLAMA SEÇENEKLİ

3 *, 4* VE 5* OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ KAYAK TURU

 

3* OTELLERDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 379 TL

4* OTELLERDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 410TL

5* KERVANSARAY TERMAL – CONVENTİON CENTER & SPA OTELDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 530 TL

4* TİARA TERMALDE KONAKLAMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİN 410 TL SATIN ALMA ÜZERİNE TERMAL FARKI OLARAK GECELİK KİŞİ BAŞI 35 TL ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.

ULUDAĞ GRAND YAZICI OTELDE KONAKLAMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ ACENTEMİZDEN FİYAT DETAYI ÖĞRENEBİLİRLER.

 

NOT: Milli park girişleri, feribot ücretleri, otoparklar ve ara transferler için araçta 100 tl para toplanacaktır. Bu ücretin yetişkinler ve 7 – 12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

Sömestr döneminde 2 gece için 3* konaklama için 60 TL, 4* konaklama için 60 TL, 5* konaklama için 80 TL fark ödenmesi gerekmektedir.)

 

TUR TARİHLERİ :
3-5 OCAK
10-12 OCAK
18-20 OCAK
19-21 OCAK
20-22 OCAK
21-23 OCAK
22-24 OCAK
23-25 OCAK
24-26 OCAK
25-27 OCAK
26-28 OCAK
27-29 OCAK
28-30 OCAK
29-31 OCAK
30 OCAK – 1 ŞUBAT
31 OCAK – 2 ŞUBAT
7-9 ŞUBAT
15-17 ŞUBAT
22-24 ŞUBAT
28 ŞUBAT – 1MART
6-8 MART
13-15 MART
20-22 MART
27-29 MART

 

 

NOT: Milli park girişleri, feribot ücretleri, otoparklar ve ara transferler için araçta 120 tl para toplanacaktır. Bu ücretin yetişkinler ve 7 – 12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

 

 

(Sömestr döneminde otel için 2 gece kişi başı 3* konaklama için 70 TL, 4* konaklama için 90 TL, 5* konaklama için 120 TL,    fark ödenmesi gerekmektedir. )

Sömestr boyunca turlarımız her gün hareketlidir.

 

Not: Gece Club Etkinliği İnferno veya Tren Club Ulaşım + Giriş 25 TL

 

 

1.Gün. İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu , Serbest Zaman

Sabah hareket

04:00 İncirli Ömür Plaza Önü

04:30 Mecidiyeköy Otobüs durakları (MADO ) Önü

05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

05:10 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

05:20 ÇayırovaMcDonald’s Önü;

 

 

Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Not: Gece Club Etkinliği İnferno veya Tren Club Ulaşım + Giriş 25 TL

 

 1. Gün: Bursa Şehir Merkezindeki Otellerimizde Serbest Zaman

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından şehir merkezinde bulunan otelinizde istirahat edebilirsiniz. Bursa’nın tarihi mekanlarını kendi başınıza keşfedebilirsiniz. Dileyen misafirlerimizde ekstra olarak daha çıkmayı talep edebilirler ya da yine ekstra olarak teleferik ile dağa çıkma tecrübesini yaşayabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Not: Gece Club Etkinliği İnferno veya Tren Club Ulaşım + Giriş 25 TL

 

 

3.Gün: Tam Gün Kayak Keyfi

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüks Otobüsler ile Ulaşım,

Belirtilen otellerde 2 gece 3 Gün Konaklama,

Otelde 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe), 2 Akşam Yemeği (Set Menü ya da Açık Büfe),

Termal Otel’de kalan misafirler için Termal Havuz , Hamam ve Sauna ‘dan Yararlanma,

Tatilalsana Güvencesi,

Tatilalsana İndirimli Ekipman ve Skipass’tan yararlanma,

Tatilalsana Otobüsü içerisindeki ikramlar,

1618 No’luTurizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

 

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle Yemekleri,

Gece turu,

Kayak Ekipmanları,

Dönüşteki akşam yemeği ( İskender Kebabı)

Milli Park Girişleri,

Skipass Ücretleri.

 

 

NOT: Milli park girişleri, feribot ücretleri, otoparklar ve ara transferler için araçta 100 tl para toplanacaktır. Bu ücretin yetişkinler ve 7 – 12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

 

 

0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup fırsat kodu alınmayacaktır. Toplam tur bedeli üzerinden 100 TL indirim yapılmaktadır.  2 Gece için single oda farkı 3* Oteller için 200 TL 4* Otellerde 230 Tl , 5* Termal Otelde 280 TL’dir.

 

Hava muhalefetinden dolayı pistlerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden TATİLALSANA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

 

 

 

 

 

OTEL BİLGİSİ :

Belirtilen otellerde yarım pansiyon konaklama,

Sabah kahvaltısı ; Açık Büfe

Akşam Yemeği ; Set Menü ya da Açık Büfe

3* GOLD CİTY vb. otellerde,

4* BİRLİK OTEL vb. otellerde,

4* TİARA TERMAL OTEL (4 * konaklama satın alıp 2 gece için 70 TL de termal farkı ödemek koşuluyla)

5* KERVANSARAY TERMAL – CONVENTİON CENTER &SPA vb. otellerde,

 

NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA TERMAL YA DA TERMAL OLMAYAN OTELLERDE KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR. AYRICA ACENTE TARAFINDAN FARK ÖDEMENİZ KOŞULUYLA DAHA ÜST STANDARTLARDAKİ OTELLERDE KALMANIZ TALEP EDİLEBİLİR.

 

 

İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

 • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 7 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
 • Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
 • Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

 

Ekipmanlar;

Kayak Evi’ ndenindirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

 

Ekipman Ücretleri:

 • Kayak Takımı : 45- 60 TL
 • SnowBoard : 50 – 70 TL
 • Tulum Alt : 20-25 TL
 • Tulum Üst : 20-25 TL

 

Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bu gibi durumlardan sorumlu  tutulamaz.

 

OTOBÜSLER;

46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda 27-31 Kişilik ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ veya 17-19 kişilik MERCEDES SPRINTER , VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

 

Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon

sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.

 

 

ÖNEMLİ:Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur – Tatilalsanagibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

Nasıl Faydalanabilirim ?

 

 • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon için;

bilgi@atomtur.com ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0532 168 1636  numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz. Rezervasyon bilgilerinizin mail yoluyla gönderilmesi zorunldur.

 • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.
 • Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

 

 

 

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt.  No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 1636

www.atomtur.com

www.tatilalsana.com

 

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz, 2  gece 3  gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar . 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR – TATİLALSANA Seyahat Acentesi’nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.satın alma ile  bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.  Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.