2 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

\\MYBOOKLIVE\Public\GÜNCEL LİSTELER\2015-2016 TÜM TURLAR\GRUP TEKLİFLERİ\KARDELEN OKULLARI\KAYAK ULUDAĞ 4.jpg

C:\Users\Atomtur2\Desktop\tatilalsana_logo_beyhan-01.png

 

TATİLALSANA’DAN 5* KERVANSARAY TERMAL KONAKLAMA SEÇENEKLİ

3 *,4* VE 5* TERMAL OTELLERDE 2 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ KAYAK TURU

3* KIRCI TERMAL, FORMBACK TERMAL 359 TL

4* TİARA TERMAL OTELDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 389 TL

5* KERVANSARAY TERMAL – CONVENTİON CENTER & SPA OTELDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA 449 TL

TUR TARİHLERİ :

4-6 OCAK

11-13 OCAK

19-21 OCAK

20-22 OCAK

21-23 OCAK

22-24 OCAK

23-25 OCAK

24-26 OCAK

25-27 OCAK

26-28 OCAK

27-29 OCAK

28-30 OCAK

29-31 OCAK

30 OCAK – 1 ŞUBAT

31 OCAK – 2 ŞUBAT

1-3 ŞUBAT

8-10 ŞUBAT

15-17 ŞUBAT

22-24 ŞUBAT

1- 3 MART

8-10 MART

15-17 MART

22-24 MART

 

1.Gün: İstanbul – Bursa Otobüs Yolculuğu

Hareket yer ve saatleri;

03:30 İncirli Ömür Plaza Önü

04:00 Mecidiyeköy Teknosa Önü

04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

04:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü

05:00 Çayırova Mc Donald’s Önü

Uludağ’ın zevkini bizimle, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla kalkış noktasından misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz ile Eskihisar – Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

2. Gün: Bursa Şehir Merkezindeki Otellerimizde Serbest Zaman

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket ile Uludağ’a varış. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından Uludağ’dan Otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

3.Gün: Tam Gün Kayak Keyfi

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısının ardından yaklaşık olarak 40 dakika otobüs yolculuğu sonrasında Beyaz Belde Uludağ’a varıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından en geç saat 17:00‘de Uludağ’a veda edip İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Akşam Yemeğinde Bursa’nın meşhur İskender Kebabını yiyeceğimiz mola sonrasında normal hava şartlarına göre yine akşam saatlerinde İstanbul’a varışımız ile bir başka Tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Man Fortuna- Neoplan – Mercedes Travego – Safir ya da Man Marka Otobüsler ile Ulaşım,

Belirtilen otellerde 2 gece 3 Gün Konaklama,

Otelde 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe), 2 Akşam Yemeği (Set Menü ya da Açık Büfe),

Termal Otel’de kalan misafirler için Termal Havuz , Hamam ve Sauna ‘dan Yararlanma,

Tatilalsana Güvencesi,

Tatilalsana İndirimli Ekipman ve Skipass’tan yararlanma,

Tatilalsana Otobüsü içerisindeki ikramlar,

1618 No’lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle Yemekleri,

Kayak Ekipmanları,

Milli Park Girişleri,

Skipass Ücretleri.

NOT: Milli park girişleri, feribot ücretleri, otoparklar ve ara transferler için araçta 50 tl para toplanacaktır. Bu ücretin yetişkinler ve 7 – 12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden TATİLALSANA kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kayak Evi’ ndenindirimli olarak kiralama yapacağımız ekipmanlar kış sporu markasının ve en yeni teknolojileri bulunduran ürünlerden oluşmakta olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ekipmanlarınızı Rehberlerimizden otobüs içerisinde Ekipman fişi karşılığında alabilirsiniz.

Ekipman Ücretleri:

 • Kayak Takımı : 35- 45 TL
 • SnowBoard : 40- 50 TL
 • Tulum Alt : 15-20TL
 • Tulum Üst : 15-20 TL

Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.

0 – 5 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 6-12 yaş grubu çocuklar indirimli olup toplam tur bedeli üzerinden 80 TL indirim yapılmaktadır. 2 Gece için single oda farkı 3* Oteller için 150 TL 4* Otellerde180 Tl , 5* Termal Otelde 280 TL’dir.

OTEL BİLGİSİ :

Belirtilen otellerde yarım pansiyon konaklama,

Sabah kahvaltısı ; Açık Büfe

Akşam Yemeği ; Set Menü ya da Açık Büfe

NOT: HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA TERMAL YA DA TERMAL OLMAYAN OTELLERDE KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

İPTALLER ve DEĞİŞİKLİK;

 • Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini 15 iş günü öncesinden acenteye yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdür.
 • Acente tarafından turdan 1 gün önce bildirmek kaydıyla yeterli sayıya ulaşılmadığında turu misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.
 • Hava koşulları nedeniyle yolların ulaşıma kapanması ,Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

OTOBÜSLER;

46 KİŞİLİK NEOPLAN , MERCEDES TRAVEGO, MERCEDES TOURİSMO, MİTSUBISHI SAFİR ya da MAN..

HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.

ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların Atomtur – Tatilalsana gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

Nasıl Faydalanabilirim ?

 • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon için;

bilgi@atomtur.com ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 6203 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

 • Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.
 • Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

MEKAN BİLGİSİ:

Atom Tur

Tursab Belge No: 7868

Kordon Boyu Mah. Ankara Cad.
Cevdet Sayın Apt. No: 79/3
Kartal – İstanbul
Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0535 219 62 03

www.atomtur.com

www.tatilalsana.com

GENEL ŞARTLAR:

Gezi Süremiz, 2 gece3 gündür. Sabah  belirtilen yerlerden  alınarak başlar . 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti, deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda ATOM TUR – TATİLALSANA Seyahat Acentesi’nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.satın alma ile bu şartlar kabul edilmiş olur. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.