1 GECE KONAKLAMALI ABANT - MUDURNU - KARTEPE - SAPANCA - MAŞUKİYE TURU
4* OTEL KONAKLAMA FİYATIDIR.

5* RAMADA OTEL KONAKLAMA TALEBİNDE BULUNAN MİSAFİRLERİN ARAÇTA 50 TL FARK ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.
180 TL

Tur Tarihleri:

HER HAFTA SONU

Program:

1.Gün

 SAPANCA GÖLÜ  - MAŞUKİYE - KARTEPE KAYAK TURU

Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz,doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, sınırsız ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca  bir saat otuz dakika sürecek otobüs yolculuğumuzun ilk durağı olan Sapanca Gölü’ne ya varış. Göl kenarında verilecek serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir). Turumuzun devamında araçlarımızla  Kartepe’ye hareket ediyoruz. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye ulaşıyoruz.Burada misafirlerimizin isteğine göre serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımız üç buçuk saattir. Serbest zamanımız sonrası, Maşukiye’ye hareket ile Şelale’de fotoğraf molasının ardından Bolu’da yer alan Pelemir Otel’e hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

2.Gün

 ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı servisinin ardından otelden ayrılıyoruz.Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Aynı güzergahı takiben İstanbul’a varıyoruz. Bir başka tatilalsana organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Hareket Noktaları ve Saatler:

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü

07:25 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü

07:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08:10 Kartal Köprüsü

08:20 Çayırova Mc Donald's Önü

1 GECE KONAKLAMALI ABANT - MUDURNU - KARTEPE - SAPANCA - MAŞUKİYE TURU
4* OTEL KONAKLAMA FİYATIDIR.

5* RAMADA OTEL KONAKLAMA TALEBİNDE BULUNAN MİSAFİRLERİN ARAÇTA 50 TL FARK ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.
180 TL

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Neoplan - Travego Marka Otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm Çevre Gezileri,
 • Otelde, 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Otelde Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı ve Açık büfe veya Set Menü 1 Akşam yemeği,
 • Tatilalsanagüvencesi,
 • TatilalsanaOtobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,
 • 1618 Turizm kanuna göre Zorunlu Seyahat Sigortası.

Tur Ücreti Dışındakiler:

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Milli Parklara giriş ücreti,
 • Rehberlik Hizmeti.

NOT: Milli park girişleri, Rehberlik hizmetleri, Özel Sağlık Sigortası ve Hizmet bedeli için araçta 60 TL toplanmaktadır. 0-6 yaştan ücret alınmamaktadır. 0 - 6 yaş grubu koltuk talep ettiğinde Ulaşım ücreti 79 TL 'dir. 6 – 12 yaş grubu çocuklar 109 TL ‘dir. Pelemir Otel’de yer kalmadığı taktirde 10 TL fark ile Köroğlu Otel veya Yurdaer Otel olarak rezervasyon yapılır. Bu ücreti tatilalsana acentasına ödemeniz gerekmektedir.

Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler:

 • Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.
 • Mayo,şort Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek,yağmurluk…)
 • Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Sayıda Film ve Pil

Ulaşım:

NEOPLAN : 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat sistem, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

TREVEGO MERCEDES: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat sistem, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

1 GECE KONAKLAMALI ABANT - MUDURNU - KARTEPE - SAPANCA - MAŞUKİYE TURU
4* OTEL KONAKLAMA FİYATIDIR.

5* RAMADA OTEL KONAKLAMA TALEBİNDE BULUNAN MİSAFİRLERİN ARAÇTA 50 TL FARK ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.
180 TL